У Кривому Розі винесли вирок військовим Чорноморського флоту рф: подробиці справи

У Кривому Розі винесли вирок військовим Чорноморського флоту рф: подробиці справи0

Жовтневий районний суд Кривого Рогу розглянув справу про порушення законів і звичаїв війни, в якій фігурантами стали заступник командувача Чорноморського флоту рф та командир 11-ї окремої гвардійської інженерної бригади Південного військового округу зс рф. Генерал-майора та гвардії полковника підозрювали у координації захоплення гідрологічних об’єктів на півдні України, зокрема і споруд Каховської ГЕС.


Читайте також: Щоб “відмазати” злочинця, поліцейський у Кривому Розі взяв $15 000.


Дії військовослужбовців рф заблокували технічні заходи з утримання Каховської ГЕС. За наказом окупаційних військ відбулися підрив греблі Північно-Кримського каналу, а також мінування мосту через Каховську ГЕС. Т.ч. відбулося незаконне постачання питної води до Кримського півострова.


Збитки, яких зазнало довкілля через протиправні дії, становлять 1,4 млн гривень. Матеріальні збитки Україні від дій окупантів становлять понад 22,6 млн гривень.


Справу розглянули у суді за відсутності обвинувачених. Їх визнали винними та призначили покарання у вигляді 12 років позбавлення волі кожному. Обидва мають сплатити на користь України по 1,5 млрд гривень.


У Жовтневому районному суді уточнюють, що вирок ще не набрав законної сили. Його можуть оскаржити.


Раніше ми повідомляли, що 30-річний криворіжець пограбував у Києві 20-річну студентку. Чоловік скористався відсутністю світла, щоб скоїти злочин. За це його ув’язнюють майже на 9 років.

Джерело

Новости Кривого Рога