У Кривому Розі влаштували Відкритий чемпіонат міста з більярду для ветеранів та сеньйорів

6 травня у більярдному клубі «Піраміда» сеньйори та ветерани більярдного спорту міста змагалися за відзнаки у Відкритому чемпіонаті міста. Взяли участь у змаганнях 16 спортсменів старше 60 років. Проходив турнір за правилами комбінованої піраміди зі змінами. Організатором виступив Відокремлений підрозділ федерації спортивного більярду України в Дніпропетровській області за підтримки міськвиконкому.

У Кривому Розі влаштували Відкритий чемпіонат міста з більярду для ветеранів та сеньйорів

Більярдний спорт у Кривому Розі досяг значного рівня розвитку. За цей час в ньому встигли з’явитися свої сеньйори та ветерани. Сеньйори – спортсмени старше 40 років, ветерани ж – ті, хто досяг 60. Уже шість років спеціально для них Відокремлений підрозділ федерації спортивного більярду України в Дніпропетровській області проводить спеціальний турнір.

Про історію турніру розповідає очільник підрозділу Олег Пудовкін: «Потреба в проведенні таких турнірів у нас виникла десь 5-6 років тому. Багато наших учасників виросли, з’явилася така категорія як ветерани і, відповідно, наш календарний план заходів поповнився такими заходами».

6 травня пройшов турнір на базі більярдного клубу «Піраміда». Допомагав у його організації Департамент сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому. Вирішили взяти участь 16 спортсменів, серед яких і пан Микола. Чоловік розповідає про своє захоплення: «По телевізору побачив, як грають люди в більярд. В дитинстві, пам’ятаю, батько один раз мене приводив. Я кілька разів ударив кулі, але нічого не вийшло. Почав займатися десь років 7-8 тому. Сподобалося, привів сюди сина. В нього багато медалей, він кандидат в майстри спорту. А для мене більярд став частиною життя. Сьогодні прийшов просто взяти участь. Спортивний інтерес звісно є, але на призове місце не розраховую – занадто вже сильні суперники».

Проходить турнір на виліт. Кожна гра між учасниками триває до трьох перемог. В залежності від партії, тривати вона могла від години до трьох. У фіналі зустрінуться два найсильніші більярдисти, які боротимуться між собою за кубок. Тим, хто посів призові місця дістануться медалі та дипломи.

Єдиною жінкою серед учасників була Оксана, яка завітала на турнір щойно прибула з Німеччини. Жінка розповідає: «Якось спробувала, просто грали з друзями і кулі почали падати самі по собі. Почало виходити – почала ходити на заняття. Пізніше привела і своїх дітей. Так і займаюся вже вісім років, скоріше просто для себе. Хоча торік перемогла у турнірі серед аматорів. Зараз живу в Німеччині, тож трішки закинула цю справу. Але три дні тому приїхала і вирішила взяти участь в турнірі».

У Кривому Розі влаштували Відкритий чемпіонат міста з більярду для ветеранів та сеньйорів1

У Кривому Розі влаштували Відкритий чемпіонат міста з більярду для ветеранів та сеньйорів2

У Кривому Розі влаштували Відкритий чемпіонат міста з більярду для ветеранів та сеньйорів3

У Кривому Розі влаштували Відкритий чемпіонат міста з більярду для ветеранів та сеньйорів4

У Кривому Розі влаштували Відкритий чемпіонат міста з більярду для ветеранів та сеньйорів5

У Кривому Розі влаштували Відкритий чемпіонат міста з більярду для ветеранів та сеньйорів6

У Кривому Розі влаштували Відкритий чемпіонат міста з більярду для ветеранів та сеньйорів7

У Кривому Розі влаштували Відкритий чемпіонат міста з більярду для ветеранів та сеньйорів8

У Кривому Розі влаштували Відкритий чемпіонат міста з більярду для ветеранів та сеньйорів9

Джерело

Новости Кривого Рога