У Кривому Розі водій тролейбуса обклав матюками пасажирку: в чому її провина

У Кривому Розі водій тролейбуса обклав матюками пасажирку: в чому її провина0

Прикрий інцидент стався сьогодні з містянкою Олександрою Яблонською. Свої враження про поїздку у громадському транспорті жінка розповіла у Facebook.

За її словами, вдень вона мала їхати тролейбусом від зупинки «Вулиця Калнишевського», що у Центрально-Міському районі. Коли підходила до зупинки, побачила, що «рогатий» з потрібним їй №24 вже збирається від’їжджати з карману на зупиці. Жінка прискорилась, намагаючись встигнути сісти у тролейбус.

«Прямо перед моїм носом двері тролейбуса зачинились. Напевно люди в салоні попросили водія відчинити двері – я піднялась сходами і зайшла в салон», — розповідає містянка.

 У Кривому Розі водій тролейбуса обклав матюками пасажирку: в чому її провина1 У Кривому Розі водій тролейбуса обклав матюками пасажирку: в чому її провина2

Олександра зазначає, що нещодавно вивихнула ногу, тож, кульгала і не могла рухатися швидко.

Вже в салоні тролейбуса водій почав агресивно поводитись і кричати на адресу пасажирки: «Я не повинен вас чекати, ви маєте бути на зупинці, а не бігти за тролейбусом! Обнагліли зовсім!

Олександра розповідає, що підійшла до кабіни водія і пояснила, що в неї дуже болить травмована нога, і вона не могла швидко рухатись, а їхати було дуже треба. Водій продовжував кричати на пасажирку, говорив, що вона «охрініла» і вживав нецензурну лексику на адресу Олександри.

Читайте також: Рішенням Кабміну водіям громадського транспорту і таксі заборонено вмикати музику під час руху.

За словами жінки, водій лаявся аж до зупинки на «Червоній» та вів себе «неадекватно».

Проте допис містянки не знайшов відгуку у криворіжців. У коментарях до допису люди пишуть, що тролейбус не таксі і не мусить всіх чекати.

Володимир Єрмак вважає, що Олександра Яблонська порушила два пункти Правил користування міським пасажирським транспортом у м. Кривому Розі (згідно Додатку 2 до рішення виконкому криворізької міської ради #550 від 22.10.2021):

5.1 Пасажири повинні поважати роботу працівників перевізника, сприяти їм у виконанні службових обов’язків, підтримувати громадський порядок на зупинках та в салонах рухомого складу

5.7.15 Пасажири зобов’язані припинити посадку і висадку після оголошення про зачиненя дверей

Водій під час роботи на лінії згідно п. 4.8.5 зобов’язаний суворо дотримуватися визначеного маршруту та розкладу руху, організувати безпечний регулярний рух.

А Натали Новикова гнівно висловилась на підтримку водія. Мовляв, всі дістали своїми скаргами на водіїв. І доказів використання нецензурної лайки ніхто не надав.

Хоча були і побажання швидкого одужання пасажирці у коментарях, все ж більшість підписників у транспортній спільноті висловились на захист емоційного водія тролейбуса.  

Нагадаємо, Тролейбус № 24 курсує від мікрорайону Східного до зупинки “Авіаколедж”, через тролейбусне депо № 2, площу “95 квартал”, станцію Кривий Ріг та площу Визволення. Перший рейс зі Східного відправляється о 05:34, а останній — о 21:57. Розклад руху тролейбуса за посиланням. 

Джерело

Новости Кривого Рога