У Кривому Розі з кільця 95 кварталу прибрали незаконні рекламні конструкції

Відділ із питань реклами міськвиконкому продовжує демонтаж зайвої реклами на вулицях міста. 2 червня спеціалісти взялися за кільце 95 кварталу та прибрали там одразу п’ять незаконних конструкцій. Про це відділ повідомляє на своїй сторінці в соцмережі.

У Кривому Розі з кільця 95 кварталу прибрали незаконні рекламні конструкції

Кільце 95-го кварталу – мабуть, одне із найжвавіших місць у Кривому Розі, через яке щодня проїздять чи проходять тисячі людей. Раніше до їх поля зору потрапляло декілька рекламних конструкції. Термін дії дозволів на їх розміщення давно минув, а значить – вони не тільки були розташовані незаконно, а й представляли певну небезпеку для містян.

Їх демонтажем зайнявся відділ з питань реклами виконкому Криворізької міської ради. Цього разу проведенню робіт передувала тривала тримісячна підготовка. А 2 червня знесення рекламних конструкції почалося. Демонтували два білборда та п'ять сітілайтів, але роботи тривають і далі.

«Впевнені, що відсутність рекламних конструкцій на кільці 95 кварталу, позитивно вплине на всіх водіїв», — відзначили у відділі.

Нагадаємо, раніше у Кривому Розі демонтували одразу 15 незаконних рекламних конструкцій за день. 

У Кривому Розі з кільця 95 кварталу прибрали незаконні рекламні конструкції1

Джерело

Новости Кривого Рога