У Кривому Розі з технічних причин з 6 по 8 червня змінять розклад руху тролейбусів

У Кривому Розі з технічних причин з 6 по 8 червня змінять розклад руху тролейбусів0

У Кривому Розі змінюють час проведення ремонтних робіт по вулиці Дніпровське шосе. У зв’язку з цим зазнає змін і графік руху тролейбусів. Про це повідомили в управлінні преси міськвиконкому.

Раніше ми писали, що 3-6 червня у Довгинцівському районі Кривого Рогу будуть проводити ремонт дороги, тому тимчасово не будуть курсувати тролейбуси. Замість них мали їздити автобуси. Зазначалося, що буде два випуски транспорту, таким чином інтервал руху автобусів за тимчасовим графіком мав складати 30-35 хвилин.

Також читайте: Актуальний розклад руху тролейбуса № 5 у Кривому Розі: графік на робочі та вихідні

Сьогодні інформація про рух транспорту у Довгинцівському районі оновилася.У Кривому Розі з технічних причин з 6 по 8 червня змінять розклад руху тролейбусів1 У Кривому Розі з технічних причин з 6 по 8 червня змінять розклад руху тролейбусів2  

          Фото управління преси міськвиконкому

З 6 по 7 червня 2023 року буде поновлено рух тролейбусів маршрутів № 20, 21, 22 по вул. Дніпровське шосе– вул. Гетьмана Івана Мазепи  (вул. Серафімовича) – ст. Кривий Ріг – Головний,

З 08:00 8 червня 2023 року до 00:00 9 червня 2023р буде призупинено рух тролейбусів тролейбусних маршрутів № 20, 21, 22 на ділянці Автовокзал — вул. Дніпровське шосе – вул. Гетьмана Івана Мазепи  (вул. Серафімовича) – ст. Кривий Ріг – Головний для проведення робіт по укладці асфальту по вул. Дніпровське шосе.

8 червня 2023 року з 08:00 перевезення пасажирів на ділянці Автовокзал — вул. Дніпровське шосе – вул. Гетьмана Івана Мазепи  (вул. Серафімовича) – ст. Кривий Ріг – Головний буде здійснюватися автобусами КП «Міський тролейбус» з інтервалом руху 35 хв.

Раніше ми писали про Ефективність велопатруля у Кривому Розі: скільки порушень зафіксували за місяць. 1 травня у Кривому Розі відновив роботу велопатруль. Патрульні поліцейські пересіли з автомобілів на велосипеди, щоб більш оперативно реагувати на правопорушення та забезпечувати громадський порядок у місцях скупчення людей.

Джерело

Новости Кривого Рога