У Кривому Розі загубився трирічний хлопчик: як його шукали

Днями у Кривому Розі патрульні поліцейські провели операцію із пошуку зниклої дитини. Трирічний хлопчик пропав, поки його мама була у магазині. Жінка одразу повідомила про це правоохоронцям.


Дитина зникла на вулиці Мусоргського у Покровському районі. Патрульні з’ясували, як виглядає хлопчик, та негайно розпочали пошуки.


Читайте також: Протягом кількох годин патрульні Кривого Рогу відпрацювали два виклики, пов’язані зі зникненням дітей.


Під час обстеження прилеглої території дитину знайшли. Трирічний хлопчик побіг до парку “Шахтарський”, що поряд. Після пригоди, що сталася, дитину передали мамі. Про це повідомили у патрульній поліції Кривого Рогу. 


У Кривому Розі загубився трирічний хлопчик: як його шукали0   У Кривому Розі загубився трирічний хлопчик: як його шукали1


“Шановні батьки та опікуни! Діти — це наш найцінніший скарб! Аби у подальшому уникнути подібних ситуацій, уважно пильнуйте за дітлахами! Пам’ятайте, що саме ви відповідальні за безпеку та життя дитини!”, — звернулися до криворіжців та криворожанок у патрульній поліції.


Раніше ми повідомляли, що під час зникнення дитини слід бути максимально зібраними та оперативно реагувати на події. Під час пошуку дитини можна скористатися спеціальним чат-ботом.

Джерело

Новости Кривого Рога