У Кривому Розі запускають тимчасовий трамвай №0: графік руху

У Кривому Розі запускають тимчасовий трамвай №0: графік руху0

Нагадаємо, що у пресслужбі Криворізького міськвиконкому повідомили про те, що призупинять рух трамваїв та тролейбусів. Причина цьому – проведення ремонту трамвайних колій на перехресті вулиць Гетьмана Івана Мазепи та Військових медиків.

Ми раніше повідомляли, що з понеділка, 15 травня, буде призупинено рух трамвайних вагонів маршрутів №№ 9, 14, 22, 25, 27 на ділянці площа Домнобудівників – Станція Кривий Ріг-Головний.

Перевезення пасажирів на ділянці площа Домнобудівників – Станція Кривий Ріг — Головний буде здійснюватися трамвайними вагонами маршруту №0 «Площа Домнобудівників – Станція Кривий Ріг — Головний».

Читайте також: У Кривому Розі перевіряють стан маршрутних таксі: що буде із порушниками правил

Тому пропонуємо ознайомитись із графіком маршруту тимчасового трамвая №0. Отже, з пл. Домнобудівників перший рейс буде курсувати з 04:24 ранку, останній – о 21:59. Зі станції Кривий Ріг-Головний перший трамвай буде курсувати о 04:40 ранку, останній – о 22:18.

У Кривому Розі запускають тимчасовий трамвай №0: графік руху1

Актуальний графік руху опублікували у спільноті «Транспорт Кривого Рогу».

Нагадаємо, що після довготривалої паузи у Кривому Розі знову запрацював тролейбус №7. Із його графіком можна ознайомитись за посиланням.

Джерело

Новости Кривого Рога