У Кривому Розі заснували Премію імені Володимира Гончара для журналістів і блогерів

Адмін

У Кривому Розі заснували премію імені Володимира Гончара для журналістів і блогерів. Премія присуджуватиметься тим з них, хто живе або жив в Кривому Розі.

Щорічна Премія для журналістів і журналісток, блогерів і блогерок Кривого Рогу імені Володимира Гончара грунтується сім’єю Гончаров за підтримки ГО «Об’єднання відповідальних Громадян».

Премією відзначаються авторські журналістські матеріали та блоги про Кривий Ріг, жителів або вихідців з Кривого Рогу.

Журналістські матеріали можуть бути будь-якого жанру, тривалості та місця публікації (он-лайн видання, телебачення, газети, радіо), українською або російською мовою, але повинні бути виготовлені з дотриманням принципів журналістської етики та міжнародних стандартів. Журналістські матеріали і блоги повинні бути опубліковані протягом календарного року (1 січня – 31 грудня), що передує року вручення премії.

Подавати журналістські матеріали та блоги на премію можуть:

  • автори матеріалів і блогів;
  • читачі / глядачі / слухачі матеріалів і блогів;
  • творчі спілки та громадські організації;
  • редакції ЗМІ.

Особам, удостоєним премії, присвоюється звання лауреата премії імені Володимира Гончара, вручається диплом і грошова частина премії.

  • Перша премія – 5000 (п’ять тисяч гривень) або еквівалент 200 $;
  • Друга премія – 2500 (дві з половиною тисячі гривень) або еквівалент 100 $;
  • Третя премія – 1000 (одна тисяча гривень) або еквівалент 50 $.

Оргкомітет премії складається з Ольги Гончар і представників ГО «Об’єднання відповідальних Громадян», які разом

  • визначають і затверджують склад журі з 5 відомих, авторитетних осіб і координують роботу журі;
  • організовують і координують проведення громадського голосування за номіновані на премію журналістські матеріали та блоги в соцмережі Фейсбук;
  • організують церемонію нагородження.

Довідка:

Володимир Гончар (1973-2014) – журналіст, громадський діяч, фотограф. Народився 2 травня 1973 року в Кривому Розі. Закінчив інститут журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Працював на ТРК “Рудана” з перших днів її роботи. Автор і ведучий телепроекту “Інспекція По …”, проектів “Я – фігура”, “Прес-поліс” та інших, автор ідеї програми “Книжкова полиця”. Редактор кількох криворізьких тижневиків. Депутат Криворізької міської ради в 2005-2010 роках. Активний учасник Революції Гідності. Автор фоторепортажів про події в Кривому Розі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *