У Кривому Розі заснували Премію імені Володимира Гончара для журналістів і блогерів

У Кривому Розі заснували премію імені Володимира Гончара для журналістів і блогерів. Премія присуджуватиметься тим з них, хто живе або жив в Кривому Розі.

Щорічна Премія для журналістів і журналісток, блогерів і блогерок Кривого Рогу імені Володимира Гончара грунтується сім’єю Гончаров за підтримки ГО «Об’єднання відповідальних Громадян».

Премією відзначаються авторські журналістські матеріали та блоги про Кривий Ріг, жителів або вихідців з Кривого Рогу.

Журналістські матеріали можуть бути будь-якого жанру, тривалості та місця публікації (он-лайн видання, телебачення, газети, радіо), українською або російською мовою, але повинні бути виготовлені з дотриманням принципів журналістської етики та міжнародних стандартів. Журналістські матеріали і блоги повинні бути опубліковані протягом календарного року (1 січня — 31 грудня), що передує року вручення премії.

Подавати журналістські матеріали та блоги на премію можуть:

  • автори матеріалів і блогів;
  • читачі / глядачі / слухачі матеріалів і блогів;
  • творчі спілки та громадські організації;
  • редакції ЗМІ.

Особам, удостоєним премії, присвоюється звання лауреата премії імені Володимира Гончара, вручається диплом і грошова частина премії.

  • Перша премія — 5000 (п’ять тисяч гривень) або еквівалент 200 $;
  • Друга премія — 2500 (дві з половиною тисячі гривень) або еквівалент 100 $;
  • Третя премія — 1000 (одна тисяча гривень) або еквівалент 50 $.

Оргкомітет премії складається з Ольги Гончар і представників ГО «Об’єднання відповідальних Громадян», які разом

  • визначають і затверджують склад журі з 5 відомих, авторитетних осіб і координують роботу журі;
  • організовують і координують проведення громадського голосування за номіновані на премію журналістські матеріали та блоги в соцмережі Фейсбук;
  • організують церемонію нагородження.

Довідка:

Володимир Гончар (1973-2014) — журналіст, громадський діяч, фотограф. Народився 2 травня 1973 року в Кривому Розі. Закінчив інститут журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Працював на ТРК «Рудана» з перших днів її роботи. Автор і ведучий телепроекту «Інспекція По …», проектів «Я — фігура», «Прес-поліс» та інших, автор ідеї програми «Книжкова полиця». Редактор кількох криворізьких тижневиків. Депутат Криворізької міської ради в 2005-2010 роках. Активний учасник Революції Гідності. Автор фоторепортажів про події в Кривому Розі.

Новости Кривого Рога