У Кривому Розі затримали чоловіка, який намагався продати 5 бойових гранат

1 червня стало відомо про затримання співробітниками Криворізького районного управління поліції незаконного торговця боєприпасами. Ділок, за попередньою домовленістью, продавав п'ять гранат за 5 000 гривень, на чому його й затримали. Про це повідомляє Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області.

У Кривому Розі затримали чоловіка, який намагався продати 5 бойових гранат

Ще на початку травня у поле зору поліцейських потрапив 57-річний чоловік. Саме тоді оперативники отримали інформацію, що той планує незаконно продати боєприпаси на території Кривого Рогу. 

Продаж запланували на 30 травня у лісосмузі на території Довгинцівського району. Зловмисник передав п'ять гранат із запалами до них. За це виручив 5 000 гривень та уже гадав, що угода пройшла успішно. Але навіть не підозрював, що за всім спостерігали співробітники відділення поліції №1 Криворізького районного управління.

Зловмисника затримали, боєприпаси вилучили та відправили на експертизу. 31 травня криворіжцю повідомили про підозру за частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України «Незаконне отримання, зберігання та збут боєприпасів». Торговцю загрожує до семи років позбавлення волі. Очікуватиме завершення розслідування та вироку чоловік під вартою – так 1 червня вирішив Довгинцівський районний суд.

Джерело

Новости Кривого Рога