У Кривому Розі зіштовхнулись вантажний та легковий автомобілі, постраждав водій легковика

Близько 18:00 27 липня у Кривому Розі сталася ДТП. На об’їзній дорозі в районі шляхопроводу на перетині з Дніпровським шосе зіштовхнулись вантажівка Mercedes-Benz та Daewoo Lanos.

Як повідомляє з місця події кореспондент ІА «Кривбасс On-Line», постраждав водій легковика. 

Водій вантажівки розповів, що машини рухались у попутному напрямку, Lanos їхав перед ним. Раптом водій легковика пішов на розворот. Водій вантажівки намагався гальмувати, але уникнути зіткнення не вдалося. Удар прийшовся саме на ту частину Daewoo, де знаходився водій. По інерції обидві машини винесло на зустрічну полосу руху.

Водія легковика витягли з автівки та передали медикам. Наразі на місці події працюють правоохоронці, деталі аварії з’ясовуються. Рух на вказаній дільниці об’їзної дороги ускладнено.

У Кривому Розі зіштовхнулись вантажний та легковий автомобілі, постраждав водій легковика0 У Кривому Розі зіштовхнулись вантажний та легковий автомобілі, постраждав водій легковика1 У Кривому Розі зіштовхнулись вантажний та легковий автомобілі, постраждав водій легковика2 У Кривому Розі зіштовхнулись вантажний та легковий автомобілі, постраждав водій легковика3 У Кривому Розі зіштовхнулись вантажний та легковий автомобілі, постраждав водій легковика4 У Кривому Розі зіштовхнулись вантажний та легковий автомобілі, постраждав водій легковика5 У Кривому Розі зіштовхнулись вантажний та легковий автомобілі, постраждав водій легковика6 У Кривому Розі зіштовхнулись вантажний та легковий автомобілі, постраждав водій легковика7 У Кривому Розі зіштовхнулись вантажний та легковий автомобілі, постраждав водій легковика8

Джерело

Новости Кривого Рога