У Кривому Розі зникла безвісти неповнолітня Ганна Волощенко: як допомогти пошуку

У Кривому Розі зникла безвісти неповнолітня Ганна Волощенко: як допомогти пошуку0

У Кривому Розі оголосили пошук 16-річної Ганни Волощенко. Інформацію про це опублікували на сайті ГУНП у Дніпропетровській області.


Йдеться, що неповнолітня пішла з дому сьогодні, 30 травня, вночі. Дотепер дівчина не повернулася, тому її почали шукати рідні спільно із правоохоронцями.


У Кривому Розі зникла безвісти неповнолітня Ганна Волощенко: як допомогти пошуку1   У Кривому Розі зникла безвісти неповнолітня Ганна Волощенко: як допомогти пошуку2


Читайте також: У Кривому Розі розшукали зниклу безвісти Ганну Веремейчук.


Кожен може допомогти розшукати дівчину. Її прикмети: зріст 175 см, середня статура, темне довге волосся, зелені очі. Ганна була одягнута у чорні кеди із принтом у вигляді серця, чорну куртку, чорні джинси та чорну кофту. Особливі прикмети: має шрами на лівій руці.


Будь-яку інформацію про місцезнаходження Ганни Волощенко, можна повідомити за номерами телефонів +38 (067) 568 90 99, +38 (098) 081 57 83. Це контактні дані Криворізького районного управління поліції. Також можна звернутися за номером телефону 102.


Раніше ми повідомляли, що у Кривому Розі розшукують зниклу безвісти Марію Волошину. 22 травня жінка пішла з дому та до теперішнього часу не повернулася.

Джерело

Новости Кривого Рога