У Кривому Розі зупинилися ліфти: невідомі поцупили нове обладнання

Фото ТОВ "Житлосервіс-КР"

У Кривому Розі в одному з районів міста розікрали ліфтове обладнання. Про це повідомили на сторінці керуючою компанії у facebook.

У мікрорайоні Гірницькому невідомі злодюжки вирізали ліфтові кабелі. У 14 будинках у зв’язку з цим пасажирські підйомники зупинилися.

 «Звертаємося до мешканців! Будь ласка, пильнуйте. І повідомляйте про підозрілих осіб, тим більше, коли вони вже несуть зрізані кабелі. Телефонуйте до поліції, щоб правоохоронці могли оперативно відреагувати на злочин», — зауважили у керуючій компанії.

Читайте також: понад 1,3 млн гривень на ремонт ліфта у Кривому Розі: де оновлять ліфт

Підніматися пішки замість поїздок ліфтом через дії крадіїв доведеться мешканцям таких будинків у мікрорайоні Гірницький:

-буд. 33 (1-4 під’їзди);

-буд. 35 (1-4 під’їзди);

-буд. 36 (1-3 під’їзди);

-буд. 37 (1-4 під’їзди);

-буд. 40 (1,2 під’їзди);

-буд. 42 (1-5 під’їзди);

-буд. 43 (1-4 під’їзди);

-буд. 44 (1-3 під’їзди);

-буд. 45 (1-4під’їзди);

-буд. 46 (1-2 під’їзди);

-буд. 47 (1-3 під’їзди);

-буд. 48 (1,3 під’їзди);

-буд. 49 (3,4під’їзди);

-буд. 50 (1-5 під’їзди).

Зауважимо, що нещодавно фахівці керуючої компанії у цьому районі завершили відновлювальні роботи ліфтового обладнання. Після капітального ремонту ліфти працювали в тестовому режимі.

Раніше ми писали: у Кривому Розі проводять тестовий запуск ліфтів: за якими адресами. Після капітального ремонту проводиться тестовий запуск ліфтів. Тестовий режим — це лише перевірка обладнання.

Джерело

Новости Кривого Рога