У криворізькому парку ім. Мершавцева невідомі палили багаття посеред хвої

У криворізькому парку ім. Мершавцева невідомі палили багаття посеред хвої0

Парк імені Федора Мершавцева у Кривому Розі є однозначною візитівкою. Його люблять корінні місцеві мешканці та переселенці. Однак, нерідко парк стає місцем злочинів — вандали вже неодноразово псували вигляд парку. На початку року у парку викрали лаву для сидіння.


Днями невідомі розвели у парку багаття. Місцем для вогню обрали алею із хвойними деревами. Посеред групи ялинок запалили вогонь, який пошкодив територію довкола та самі зелені насадження. Про це повідомили у БФ “Громадська ініціатива мешканців Кривбасу”, який опікується парком.


У криворізькому парку ім. Мершавцева невідомі палили багаття посеред хвої1   У криворізькому парку ім. Мершавцева невідомі палили багаття посеред хвої2   У криворізькому парку ім. Мершавцева невідомі палили багаття посеред хвої3


Фото: БФ «Громадська ініціатива мешканців Кривбасу»


“Та хіба ж прийде в голову адекватний людині розвести багаття посередині групи ялинок? Звісно, хвойні рослини пошкоджені, втратили свою естетичну привабливість! Обуренню немає меж!”, — написали на сторінці благодійного фонду.


Благодійники повідомили, що планують відновити ялинові насадження. Групу хвойних рослин оновлять восени.


Раніше ми повідомляли, що у Кривому Розі виявили чоловіка, який вирізав комунікаційні дроти. Місцевий мешканець не очікував на приїзд поліції, тому намагався втекти від правоохоронців.

Джерело

Новости Кривого Рога