У Криворізькому районі браконьєри спіймали риби на понад пів мільйона — де все було

У Криворізькому районі браконьєри спіймали риби на понад пів мільйона - де все було0

Поки на Криворіжжі фіксують масовий мор риби через руйнування греблі Каховської ГЕС, браконьєри-риболови порушують законодавство. Сьогодні, 7 червня, вранці у Криворізькому районі затримали громадян, які незаконно виловлювали рибу сітками. Про це повідомляють у Дніпропетровському рибоохоронному патрулі.


Один із фактів зафіксували поблизу села Вільне. На гумовому човні чоловік виловив 13 кілограмів риби: 46 сріблястих карасів та п’ять окунів. Улов браконьєра оцінили у 88 536 гривень — саме така вартість збитків, які завдав правопорушник довкіллю. Все сталося на Карачунівському водосховищі.


Читайте також: На Дніпропетровщині інспектори рибного патруля із чималим уловом затримали браконьєра.


Інший випадок стався у селі Садове, на березі Красінського водосховища. Там громадянин незаконно добув 62 кілограми риби — це 390 екземплярів сріблястих карасів та три сазани. У рибоохоронному патрулі повідомляють про завдання збитків довкіллю у розмірі 627 708 гривень.


На обох громадян можуть відкрити кримінальні провадження за фактом незаконного зайняття рибним промислом. Такий злочин тягне за собою максимальне покарання у вигляді обмеження волі строком до трьох років. Поки що на них склали протоколи про адміністративні правопорушення.


Читайте також: У Кривому Розі на річці Саксагань правоохоронці затримали браконьєрів.


Знаряддя лову, плавзасоби та рибу у браконьєрів вилучили. Інспектори рибоохоронного патруля повідомили, що живу рибу випустили у водосховища.


Раніше ми повідомляли, якої шкоди може нанести підрив греблі Каховської ГЕС для Криворізького району. Експерт Йосип Маяков розповів, що крім порушення системи водозабезпечення на Кривий Ріг можуть очікувати серйозні екологічні проблеми. Місцеву промисловість рятує система зворотного використання води.

Джерело

Новости Кривого Рога