У Апостоловому похід двох людей за грибами закінчився госпіталізацією до опікового відділення. Про це розповіла медик Тетяна Романчук.
Постраждалі в момент збору випадково наступили на неізольований дріт під напругою. Намагання його прибрати з землі призвело до додаткового ураження. Вони отримали опіки кінцівок та тулуба.
«Бригада ЕМД оперативно надала постраждалим всю необхідну допомогу та забезпечила їх госпіталізацію. Завдяки професійним діям наших медиків вдалося уникнути важких, потенційно небезпечних наслідків ураження електричним струмом. Висловлюємо щиру подяку бригаді ЕМД за її оперативність, злагодженість дій та професійну майстерність!», — йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Кривому Розі однорічку госпіталізували до лікарні з численними опіками.
