У Криворізькому районі відкрили нову амбулаторію

Про це повідомили у Дніпропетровській ОВА.

У Глеюватській громаді Криворізького району відкрили нову амбулаторію. Її облаштували у приміщенні колишнього гуртожитку. Тут будуть обслуговуватися мешканці з шести навколишніх сіл. Загалом майже 1800 людей.

«На завершення реконструкції цього об’єкту громада чекала п’ять років. Попри велику війну область профінансувала його. Аби місцеві мали доступ до якісних послуг та дбали про своє здоров’я», – зазначив начальник ОВА Сергій Лисак.

У новій амбулаторії – окремі кабінети для дорослих та маленьких пацієнтів. Приміщення для проведення процедур, електро- та ультразвукової терапії. Зможуть тут також зробити інгаляцію, виміряти тиск, перевірити серце та провести лабораторні дослідження. Для цього у медзакладі є все необхідне обладнання. Готові у новому медзакладі і місця для вузькопрофільних спеціалістів. У тому числі стоматолога. Постійно прийом вестиме сімейний лікар. На підмогу йому медсестри та фельдшер.

Для молодих спеціалістів — медиків  тут передбачене службове житло.

«У цьому селі працюю вже тридцять років. Під прийом було пристосовано декілька невеличких кімнат в одному з приміщень. Тепер маємо під кожну потребу окремий кабінет, – поділився тутешній сімейний лікар Станіслав. – У таку амбулаторію пацієнтові буде приємно зайти, а лікарю комфортніше працювати».

Цьогоріч у г Глеюватській громаді після реконструкції відкрили вже другу амбулаторію. 

 

У Криворізькому районі відкрили нову амбулаторію0 У Криворізькому районі відкрили нову амбулаторію1 У Криворізькому районі відкрили нову амбулаторію2 У Криворізькому районі відкрили нову амбулаторію3 У Криворізькому районі відкрили нову амбулаторію4 У Криворізькому районі відкрили нову амбулаторію5

Джерело

Новости Кривого Рога