У Криворізькому районі заборонили відвідувати пляжі: кого це стосується

У Криворізькому районі заборонили відвідувати пляжі: кого це стосується0

Пляжний сезон 2023 року, як і минулого року, в Україні принесе більше небезпек, ніж задоволення. Це стосується не тільки територій вздовж Чорного моря, але й громад, які потерпали від обстрілів росіян.


Читайте також: У ДСНС показали, як розміновують після обстрілів Криворіжжя.


Днями у виконкомі Зеленодольської міськради повідомили, що купання та засмагання на всіх без виключення водоймах громади заборонено. Заборона — через небезпеку вибухонебезпечних предметів, що можуть залишатися на територіях населених пунктів громади, які обстрілювалися.


На дні водосховищ та прилеглих до них територій Зеленодольської громади можуть залишатися снаряди. Обстеження цих місць ще не проводили.


Читайте також: Іноземним дипломатам показали, як росіяни руйнували Криворіжжя — фото, відео.


“Пам’ятайте: купання у водоймах і перебування у лісосмугах є небезпечними для вашого життя!”, — звернулися до мешканців громади у Зеленодольському міськвиконкомі.


Раніше ми розповідали, що у Кривому Розі проаналізували наслідки ракетного обстрілу греблі Карачунівського водосховища. Спеціалісти ГО “Досить труїти Кривий Ріг” дійшли висновку щодо зміни якості питної води у місті внаслідок удару рф.

Джерело

Новости Кривого Рога