У криворізькому таборі «Сонячний» розпочалася перша зміна: як записати дитину

У криворізькому таборі «Сонячний» розпочалася перша зміна: як записати дитину0 Табір «Сонячний» неподалік Кривого Рогу відкрив першу зміну. Триває набір дітей для безкоштовного відпочинку. Про це повідомив Олександр Вілкул, голова ГО «Рада оборони Кривого Рогу».
«Сонячний» — це комунальний дитячий оздоровчий табір, який підпорядковується Криворізькій міській раді. Відпочинок у ньому безкоштовний і до повномасштабного російського вторгнення у ньому надавали послуги переважно дітям із соціально незахищених сімей.
Після великої війни у Кривому Розі ухвалили рішення про безкоштовний відпочинок у таборі дітей військовослужбовців:

  • загиблих та зниклих безвісти,
  • полонених,
  • діючих захисників.

Цього року у таборі «Сонячний» відпочинуть 800 хлопців та дівчат. Відкриють всього чотири зміни. Щоб записати свою дитину, слід звернутися до керівництва навчального закладу, де здобуває освіту дитина. Також можна звернутися до сервісу «ЯВетеран» у центрі надання адміністративних послуг «Віза» у виконкомі Криворізької міської ради (пл. Молодіжна, 1).
Раніше ми повідомляли, що у Кривому Розі підліток сам звернувся до виконкому, щоб його забрали із сім’ї. Батьки хлопця пиячили та не доглядали за дитиною, тому він вирішив попроситися до реабілітаційного центру.

Джерело

Новости Кривого Рога