У магазинах Криворіжжя немає фактів завищення вартості питної води — Євген Ситниченко

У магазинах Криворіжжя немає фактів завищення вартості питної води - Євген Ситниченко0

Після підриву греблі Каховської ГЕС та через загрозу припинення водопостачання у Кривому Розі та Криворізькому районі у магазинах виник певний ажіотаж. Населення скуповувало питну воду, як це було у вересні-місяці 2022 року після удару по греблі Карачунівського водосховища.


Читайте також: Масовий мор риби: перші наслідки катастрофи на Каховській ГЕС для Криворіжжя.


У мережі також поширили неправдиву інформацію про завищення вартості питної води у магазині Кривого Рогу. Йшлося, що за п’ять літрів води підприємці вимагали від покупців 239 гривень. Втім, цю інформацію розвінчали у Дніпропетровській ОВА.


Про актуальний стан справ на Криворіжжі сьогодні, 7 червня, розповів Євген Ситниченко, начальник Криворізької районної військової адміністрації. Він зазначив, що ситуація із водопостачанням у Криворізькому районі є складною, проте повністю контролюється спеціалістами. З метою економії водних ресурсів у окремих громадах району ввели обмеження водопостачання, але про повне припинення водозабезпечення не йдеться.


Читайте також: Уряд виділив 1,5 млрд грн на новий водогін для Кривого Рогу.


Також Євген Ситниченко розповів про ситуацію на ринку питної води у Криворізькому районі. Зазначається, що фактів завищення вартості продукції у магазинах немає.


“Щодо ситуації у магазинах, то вода є, ажіотажу немає, ціни моніторяться і завищених цін на питну воду немає. Тобто ситуація контрольована. Головне — зберігати спокій і не піддаватися панічним настроям”, — акцентував увагу населення начальник Криворізької РВА.


Раніше ми повідомляли, якої шкоди може нанести підрив греблі Каховської ГЕС для Криворізького району. Експерт Йосип Маяков розповів, що крім порушення системи водозабезпечення на Кривий Ріг можуть очікувати серйозні екологічні проблеми. Місцеву промисловість рятує система зворотного використання води.

Джерело

Новости Кривого Рога