У Міноборони України відзначили двох криворіжців: ким та де вони працюють

У Міноборони України відзначили двох криворіжців: ким та де вони працюють0

У Кривому Розі вчергове нагородили містян і містянок, які активно допомагають захисникам і захисницям. Це волонтери та працівники критичної інфраструктури, робітники закладів освіти та промислових підприємств, комунальники та соцпрацівники.


Читайте також: Міністр оборони України вручив Олександру Вілкулу медаль “Золотий тризуб”.


Високу нагороду від Міністерства оборони України отримали машиніст екскаватора та електромонтер місцевих підприємств. Це Віталій Потапенко та Богдан Цимбал, які працюють на підприємствах “Кривбасводоканал” та “Криворіжелектромонтаж”.


Обидва всебічно підтримують та співпрацюють зі Збройними Силами України, є патріотами Батьківщини та мають активну громадянську позицію.


Читайте також: Рятувальники з Кривого Рогу отримали відзнаки за мужність та самовідданість.


Нагороди криворіжцям передав Олександр Вілкул, голова ГО “Рада оборони Кривого Рогу”. Про це він сам повідомив у Telegram-каналі. Також він нагородив 120 мешканців та мешканок Кривого Рогу, які допомагають військовослужбовцям і переселенцям.


У Міноборони України відзначили двох криворіжців: ким та де вони працюють1   У Міноборони України відзначили двох криворіжців: ким та де вони працюють2


Фото: Олександр Вілкул (Telegram)


Раніше ми повідомляли, що у Кривому Розі нагородили службового собаку Джека, якого постійно залучають до виконання завдань за призначенням. Собака отримав медаль “За віддану службу”. Німецька вівчарка на ім’я Джек на службі в кінологічному взводі з 2016 року.

Джерело

Новости Кривого Рога