У міських змаганнях зі спортивного пішохідного туризму перемогли команди учнівської молоді Інгулецького району

Днями у Кривому Розі пройшли XIV міські змагання зі спортивного пішохідного туризму серед учнівської молоді. Перемогу здобули дві команди Інгулецького району. Про це повідомили у виконкомі Інгулецької районної у місті ради.

У міських змаганнях зі спортивного пішохідного туризму перемогли команди учнівської молоді Інгулецького району

Інгулецький район представляли команда Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді району та команда закладів загальної середньої освіти криворізьких гімназій № 59, 99, 100, 102. Обидві стали переможцями у загальному заліку та посіли перші місця у своїх групах. Також обидві команди стали лідерками на дистанціях «Смуга перешкод командна» та «Смуга перешкод особисто командна».

В особистому заліку переможцем став Кирило Лідзер, почесне друге місце посіла Даша Алєксєєва, а бронза дісталася Артему Зимі.

Команду Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді Інгулецького району тренував Сергій Чернявський. Учасників другої команди-переможниці тренував також Сергій, але вже разом із Юрієм Камінським.

Команда «Фортуна» гуртка пішохідного туризму Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді «Фортуна» у загальному заліку та на дистанції «Смуга перешкод командна» здобула посіла почесне третє місце XIV міських змагань зі спортивного пішохідного туризму. Керівницею та тренеркою гуртка є Тетяна Шостак.

У міських змаганнях зі спортивного пішохідного туризму перемогли команди учнівської молоді Інгулецького району1

У міських змаганнях зі спортивного пішохідного туризму перемогли команди учнівської молоді Інгулецького району2

У міських змаганнях зі спортивного пішохідного туризму перемогли команди учнівської молоді Інгулецького району3

Джерело

Новости Кривого Рога