Чемпіонат відбувся 21 вересня. До нього долучилися дорослі, юнаки та дівчата 2012-2013 р.н. і молодше. Низку призових місць на цих змаганнях посіли вихованці ДЮСШ №7. Про це повідомили на сторінці закладу у фейсбуці.

Відтак, золото у відповідних вагових категоріях завоювали Ізабелла Лось, Нікіта Черноус, Євген Коркоташвілі, Анна Щокіна та Вероніка Іващенко. Срібні нагороди дістали Ярослава Ожогова, Дарʼя Амосова, Олександр Ковалевский, Софія Биковська, Софія Присакар.

Бронза – на рахунку Софії Пупкіної.

Вітаємо з чудовими результатами спортсменів та спортсменок, а також команду тренерів, що привели їх до цих перемог — Сергія Шпильова, Валентина Безкоровайного та Валентину Тронько.

Нагадаємо, що команда криворізьких поліцейських виборола золотий кубок на чемпіонаті з футболу.

У наших – 11 нагород: у  Кривому Розі кращі самбісти області змагалися за першість1