4 червня, у заключному 30 турі Прем’єр-ліги відбулося дербі Дніпропетровської області. Зустрічались ФК «Кривбас» та «Дніпро-1». Матч проходив на дальньому виїзді для обох команд – в Ужгороді. Криворіжці поступились із мінімальним рахунком.

Дебют записали на свій рахунок та активно розпочали гру футболісти команди «Дніпро-1», які більше володіли мʼячем. Вони і створили першими небезпечний момент у матчі. «Кривбас» відповів невдовзі, коли пройшла хороша атака зі скидкою під удар Луньову. Але ці атаки не закінчились взяттям воріт.

Деякий час команди провели у центрі поля: без ударів по воротах, йшла, позиційна боротьба. Згодом знов обмінялись контратаками. У середині тайму після відскоку злету у днірян пробивав Бланко – але набагато вище воріт. Криворіжці відповіли майже одразу своїм моментом: Соса потужно пробивав з гострого кута, проте голкіпер встиг зреагувати.

Далі пішла відносно рівна гра з обопільними атаками. Дуже неточно пробивав з середньої дистанції Дібанго, а от відповідь дніпрян було небезпечнішою. Рубчинського не встигли накрити та він гостро стріляв з дальньої відстані. У останні 10 хвилин першого таймукриворіжці довгий час володіли мʼячем, а суперник ніяк не міг його відібрати. Проте взяти ворота дніпрян червоно-білим все ж не вдалося.

Другий тайм розпочався з моментів біля воріт «Дніпра-1». Луньов потужно приклався з середньої дистанції. ФК «Кривбас» все ж забив, але гол Дебелка на добиванні після удару Семотюка та сейва голкіпера Валефа не зарахували.

«Кривбас» виглядав жвавішим, проте нашим футболістам не вистачало останнього пасу, який би міг перетворитись на гол. За футбольною приказкою «не забиваєш ти, то забивають тобі» наша команда пропустила. Довбик притримав мʼяча у штрафному та скинув партнеру, далі пройшла передача на одного з найактивніших у складі дніпрян Бланко та точний удар низом у дальній кут засвітив на табло 1:0 на користь «Дніпро-1». Після пропущеного ма’яча «Кривбас» переважно атакував, але пробити глуху оборону дніпрян до кінця матчу їм так і не вдалося.

У останній грі сезону 2022-2023 української Прем’єр-ліги криворізький ФК «Кривбас» поступився «Дніпру-1»1