У Покровському районі Кривого Рогу горів гуртожиток, рятувальники вивели із задимленого будинку 17 людей

8 травня у Покровському сталася пожежа у дев’ятиповерховому будинку. Вогонь охопив гуртожиток, де знаходилися люди. З палаючих та задимлених кімнат людей виводили на свіже повітря рятувальники. Внаслідок пожежі постраждали троє місцевих мешканців, серед них – діти. Одна жінка загинула.

У Покровському районі Кривого Рогу горів гуртожиток, рятувальники вивели із задимленого будинку 17 людей

8 травня на у Покровському районі міста спалахнула пожежа. Як виявилося – горів гуртожиток на вулиці Миколи Світальського. Вогонь охопив кімнату на другому поверсі та дуже швидко ширився приміщенням. 

На місце прибули рятувальники. Вони спочатку локалізували полум’я, а потім вивели з гуртожитку, який наповнився димом, 17 місцевих жителів, серед них – 10 дорослих та семеро дітей. були й такі, що змогли вийти на свіже повітря самостійно. Проте деякі мешканці не виходили, їм вистачило простого провітрювання приміщення. В результаті по допомогу до медиків звернулись троє криворіжців – це дві 82-річна жінка, яка надихалась чадним газом, та мама з дворічною дитиною. Їх доставили до медзакладу. В одній з квартир гуртожитку виявили тіло 78-річної жінки, яка ймовірно загинула від отруєння продуктами горіння

Площа пожежі склала 30 метрів квадратних. На місці продовжують працювати рятувальники та газова служба, адже наразі причина пожежі ще невідома.

У Покровському районі Кривого Рогу горів гуртожиток, рятувальники вивели із задимленого будинку 17 людей1

У Покровському районі Кривого Рогу горів гуртожиток, рятувальники вивели із задимленого будинку 17 людей2

У Покровському районі Кривого Рогу горів гуртожиток, рятувальники вивели із задимленого будинку 17 людей3

Джерело

Новости Кривого Рога