У репертуарі біля 200 композицій: для мешканців Саксаганського району Кривого Рогу грав муніципальний оркестр

1 липня для мешканців Саксаганського району виступав криворізький муніципальний духовий оркестр. Музиканти розпочали сезон виступів під відкритим небом вперше після пандемії та повномасштабного вторгнення. У них великий репертуар, частину з якого артисти виконали для глядачів 1 липня.

У репертуарі біля 200 композицій: для мешканців Саксаганського району Кривого Рогу грав муніципальний оркестр

Біля палацу культури «Саксагань» 1 липня влаштували концерт артисти криворізького муніципального духового оркестру. Музиканти радо грали для мешканців міста популярні композиції зі свого репертуару, який налічує їх біля 200. Відома всім «Стефанія», український гопак та інші пісні почули глядачі.

Музиканти радіють такій можливості, адже спочатку через пандемію, а потім війну не могли грати для публіки.

У оркестрі зібралися люди різного віку від 18 до 70, а об’єднала їх любов до музики та прагнення ділитися творчою енергією зі слухачами.

«Скільки б не грав, тільки більше хочеться ставати краще, краще грати, вдосконалюватися», – поділився артист оркестру Іван Букреєв. Він обрав для себе саксофон ще у сім років. Закінчив музичну школу, коледж, університет і тепер працює в оркестрі та вважає, що немає меж досконалості у володінні музичним інструментом.

Оркестр має вдячних глядачів.  
«Я так рада, що зараз є ці концерти, що вони розпочалися. Тому, що війна і все так погано у людей, а вони грають. Хлопці молодці, підіймають настрій, а зараз це так необхідно. Ми з задоволенням приходимо», – розповіла Наталя Голенкова. Чоловік Наталі грає у оркестрі, сама вона теж займалася музикою, і доньку навчає. Наступного року буде ювілей: 10 років її чоловік – артист оркестру. Жінка не пропускає їх концертів, бо любить музику. 

 «Ми довго чекали виступу саме для глядачів, бо основна мета існування муніципального оркестру – це грати для глядачів. І от ми нарешті намагаємось почати сезон, поки тільки тут біля палацу «Саксагань», у подальшому, думаю, нам дозволять виїздити і в інші райони міста», – розповів про плани на майбутнє Іван Леотійович Колжинський, головний диригент оркестру.

У репертуарі біля 200 композицій: для мешканців Саксаганського району Кривого Рогу грав муніципальний оркестр1

У репертуарі біля 200 композицій: для мешканців Саксаганського району Кривого Рогу грав муніципальний оркестр2

У репертуарі біля 200 композицій: для мешканців Саксаганського району Кривого Рогу грав муніципальний оркестр3

У репертуарі біля 200 композицій: для мешканців Саксаганського району Кривого Рогу грав муніципальний оркестр4

У репертуарі біля 200 композицій: для мешканців Саксаганського району Кривого Рогу грав муніципальний оркестр5

У репертуарі біля 200 композицій: для мешканців Саксаганського району Кривого Рогу грав муніципальний оркестр6

Джерело

Новости Кривого Рога