У російсько-українській війні загинув криворіжець Олексій Калюжний: що відомо

У російсько-українській війні загинув криворіжець Олексій Калюжний: що відомо

17 липня 2023 року обірвалося життя командира відділення радіоелектронної боротьби з безпілотними летальними апаратами військової частини А4712, електрослюсаря (слюсаря) чергового та з ремонту устаткування дільниці №11 шахти «Тернівська» Олексія Калюжного. Про трагічну звістку повідомили у АТ «Кривбасзалізрудком».

Читайте також: У війні загинув мешканець Криворіжжя Антон Лимар: що відомо

Олексій народився 8 серпня 1987 року в м. Кривий Ріг. Після закінчення школи навчався у Криворізькому будівельному технікумі. Після отримання диплома проходив військову службу за контрактом протягом 2008-2011 років в Збройних силах України. Демобілізувавшись, починав свою трудову діяльність охоронником відділу охорони одного з магазинів міста. Трохи згодом працював старшим охоронником КП «Криворізька муніципальна гвардія». Протягом 2014-2017 років працював охоронником управління охорони №1 ТОВ «Інтерлок-Кривий Ріг». У 2017-му пов’язав своє життя з Криворізьким залізорудним комбінатом, де працевлаштувався охоронником дільниці охорони шахти «Тернівська», а потім був переведений до управління забезпечення режиму та охорони підприємства. З 2019 року став працювати учнем електрослюсаря (слюсаря) чергового та з ремонту устаткування дільниці вентиляції шахти «Тернівська», а згодом обіймав посаду електрослюсаря, де трудився до нинішнього часу.

26 грудня 2022 року, під час повномасштабної агресії рф проти України, Олексія Калюжного було призвано до лав Збройних сил України. Ніс службу командиром відділення радіоелектронної боротьби з безпілотними летальними апаратами. Мав звання молодшого сержанта військової частини А4712. На жаль, 17 липня, захищаючи суверенітет і незалежність України, під час виконання бойового завдання він загинув.

Без чоловіка залишилася дружина Наталія Сергіївна.

Нагадаємо, що журналісти krivbass.city збирають дані про полеглих захисників і захисниць із Кривого Рогу. Загальний список загиблих у російсько-українській війні ми публікуємо у спеціальній «Книзі пам’яті». Якщо ви маєте інформацію про військовослужбовців, інформації про яких немає у книзі, напишіть нам.

Джерело

Новости Кривого Рога