У російсько-українській війні загинув мешканець Криворіжжя Андрій Чижук – що відомо

У російсько-українській війні загинув мешканець Криворіжжя Андрій Чижук – що відомо

Боронячи нашу державу, у війні загинув Андрій Чижук, мешканець Криворіжжя. Про це повідомили у Лозуватській сільській раді.

Андрій Євгенійович народився 17 травня 1979 року. Після закінчення школи здобув середньотехнічну освіту. Працював на підприємстві «АрселорМіттал Кривий Ріг». У 2014 році був призваний до Лав Збройних Сил України, став учасником АТО. Під час бойового завдання в Луганській області отримав поранення та був звільнений в запас за станом здоров’я.

Читайте також: У російсько-українській війні загинули троє криворіжців, бійців батальйону «Арей»: що відомо

З перших днів повномасштабного вторгнення росії в Україну, а саме 25 лютого 2022 року став на захист українських кордонів. В кінці квітня 2022 року під с.Іванівка Херсонської області отримав тяжке поранення.

Під час продовження служби, в травні 2023 року, набуті поранення спровокували погіршення стану здоров’я захисника.

10 липня 2023 року відданий син своєї держави, Герой Андрій Чижук відійшов у вічність. Церемонія прощання з Героєм відбудеться 15 липня 2023 року (субота) об 11:00 у с.Вільне (біля будинку культури).

Формування живого коридору о 10:30.

Журналісти krivbass.city збирають дані про полеглих захисників і захисниць із Криворізького району. Загальний список загиблих у російсько-українській війні ми публікуємо у спеціальній «Книзі пам’яті». Якщо ви маєте інформацію про військовослужбовців, інформації про яких немає у книзі, напишіть нам.

Джерело

Новости Кривого Рога