У російсько-українській війні загинув мешканець Криворіжжя Сергій Лакуста: що відомо

У російсько-українській війні загинув мешканець Криворіжжя Сергій Лакуста: що відомо

Боронячи нашу державу, загинув мешканець Криворіжжя Сергій Лакуста. Він народився 20 червня 1985 року в селі Мар’ївка Софіївського району Дніпропетровської області. Про це повідомили у Вакулівській тергромаді.

Зазначається, що Сергій відвідував і успішно закінчив Мар’ївську загальноосвітню школу. Сергій виріс на очах односельців, жив, працював у сільському господарстві, вирощував врожаї.

Читайте також: Отримала нагороду замість сина: матері гвардійця Станіслава Язана вручили орден «За мужність»

Сергій Лакуста не став чекати, коли війна постукає у його двері, а добровольцем вирушив на війну, з перших днів служив в лавах 129-ої бригади ТРО.

У своєму житті Сергій цікавився спортом, зокрема футболом. Був веселим, винахідливим і завжди знаходив вихід з будь-якої складної ситуації. Він мав багато друзів і завжди був душею компанії.

17 липня 2023 року життя Сергія та його побратимів обірвалося на Сумщині. Загинули мужні воїни, які стояли насмерть, захищаючи свою Батьківщину.

У Сергія залишилася маленька донечка, яку він безмежно любив. Він був хорошим братом, люблячим сином, був надією і опорою своїм батькам.

Прощання з Героєм відбудеться 19 липня 2023 року о 14:00 в с.Мар’ївка, вул. Набережна.

Журналісти krivbass.city збирають дані про полеглих захисників і захисниць із Криворізького району. Загальний список загиблих у російсько-українській війні ми публікуємо у спеціальній «Книзі пам’яті». Якщо ви маєте інформацію про військовослужбовців, інформації про яких немає у книзі, напишіть нам.

Джерело

Новости Кривого Рога