У супроводі звуку повітряної тривоги: в Україні цьогоріч до школи вперше пішли 340 тисяч дітей

Сьогодні українські діти вимушені вирушати у світ знань під звуки сирен, грім артилерії і з острахом ракетних атак. У цей важкий час дошка у класі змінилася на комп’ютер чи планшет, а учителі стали віртуальними наставниками. Першим у житті рюкзаком не вийде похизуватися перед майбутніми друзями. Проте він слугує головним мотиватором маленьким героям України у навчанні у домашній безпеці. Цьогоріч до 1 класу пішли 340 тисяч дітей. Про це повідомив заступник міністра освіти і науки Андрій Вітренко.

У супроводі звуку повітряної тривоги: в Україні цьогоріч до школи вперше пішли 340 тисяч дітей

За словами Вітренка, впродовж 2022-2023 років першачків було 325 тисяч. Зараз в залежності від безпекової ситуації у регіонах, уроки можуть бути як онлайн, так і очними. Там, де діти ходитимуть до шкіл, передбачено 2 зміни. 
«Ми намагаємося організувати таким чином навчання, щоб соціалізувати в першу чергу першачків, які потребують цієї соціалізації та постійного перебування у суспільстві», – сказав Андрій Вітренко.

Варто нагадати, що у Кривому Розі Рада оборони, батьки та вчителі зупинилися на дистанційному форматі отримання знань. За бажанням, сім’ї можуть запросити консультації у педагогів в офлайні. 

Раніше ми писали про те, що у Кривому Розі сини і доньки Героїв за ініціативи Ради оборони міста та ГО «Мрії дітей України» отримали рюкзаки з повним шкільним наповненням.

Джерело

Новости Кривого Рога