У війні загинув мешканець Криворіжжя Антон Лимар: що відомо

У війні загинув мешканець Криворіжжя Антон Лимар: що відомо

Захищаючи нашу державу, загинув мешканець Лозуватської громади Криворізького району Антон Лимар. Про трагічну звістку повідомили у громаді.

Антон народився 12 травня 1990 року, його дитинство і навчання пройшло в Запоріжжі. Там він і закінчив середню загальноосвітню школу. Після школи навчався в коледжі та технічному училищі.

Читайте також: Прийняв останній бій: на Донеччині загинув криворіжець Юрій Редька

Антон у цивільному житті працював у фермерському господарстві Нікопольського району трактористом. Потім – у службі охорони на Черкащині. Мав хист до ремонту автотранспорту та сільськогосподарської техніки.

У серпні 2022 року переїхав до Лозуватки. Згодом у вересні 2022 року був призваний Томаківським райвійськоматом до лав Збройних Сил України. Воював у Донецькій області у складі 72-ої окремої механізованої бригади.

На жаль, 19 липня Антон відійшов у вічність…

Церемонія прощання із захисником відбудеться 25 липня 2023 року (вівторок) о 12:00 год на Меморіалі у с.Лозуватка, який знаходиться біля Лозуватського ліцею ім. Т.Г. Шевченка.

Журналісти krivbass.city збирають дані про полеглих захисників і захисниць із Криворізького району. Загальний список загиблих у російсько-українській війні ми публікуємо у спеціальній «Книзі пам’яті». Якщо ви маєте інформацію про військовослужбовців, інформації про яких немає у книзі, напишіть нам.

Джерело

Новости Кривого Рога