У в’язниці Кривого Рогу побував канадський документаліст Корі Райт: що зацікавило журналіста

У в’язниці Кривого Рогу побував канадський документаліст Корі Райт: що зацікавило журналіста

У Кривому Розі побував фотограф-документаліст з Канади Корі Райт. Іноземний журналіст працює над матеріалом про ув’язнених з окупованих територій. Про це повідомили у Криворізькій установі виконання покарань № 3.

Читайте також: оновлення автопарку у СІЗО Кривого Рогу: установі передали карету швидкої допомоги

Разом з канадським фотографом, до Кривого Рогу прибув медичний експерт Костянтин Запорожцев.

У в’язниці Кривого Рогу побував канадський документаліст Корі Райт: що зацікавило журналіста1   У в’язниці Кривого Рогу побував канадський документаліст Корі Райт: що зацікавило журналіста2

Метою візиту був прийом та фотодокументування засуджених до довічного позбавлення волі, які перебували на окупованих територіях.

У в’язниці Кривого Рогу побував канадський документаліст Корі Райт: що зацікавило журналіста3   У в’язниці Кривого Рогу побував канадський документаліст Корі Райт: що зацікавило журналіста4

Також Торі Райт задокументував побут ув’язнених та роботу персоналу в’язниці. В об’єктиві його камери опинилися медична частина установи , навчальний клас, харчоблок та кімнати психоемоційного розвантаження. Працівники установи розповіли фотожурналісту про те, як змінилася їхня робота в умовах війни.

Раніше ми писали: «шах і мат» у стінах СІЗО: засуджений з Кривого Рогу взяв участь у змаганнях з шахів.

 

Джерело

Новости Кривого Рога