У Зеленодольській громаді Криворізького району оновили парк техніки

В автопарку комунального підприємства «Зеленодольський міський водоканал» поповнення. За кошти місцевого бюджету придбано новий, сучасний самоскид FORD TRUCKS з технологічною ємкістю кузова 10 кубометрів, який працюватиме на благо нашої громади.

Про це повідомляє Зеленодольська міська територіальна громада.

Самоскид буде використовуватися для перевезення сипучих матеріалів, таких як пісок, гравій, камінь, ґрунт та інші вантажі. Також він стане у нагоді на будівництві, у тому числі доріг і під час ліквідації стихійних звалищ і наслідків обстрілів.

«Новий самоскид дозволить виконувати роботи з благоустрою, ліквідовувати аварійні ситуації, перевозити вантажі на території громади. Наявність у громаді власного самоскида значно полегшить та прискорить роботи ЖКГ», — розповів міський голова Дмитро Невеселий.

У Зеленодольській громаді Криворізького району оновили парк техніки0 У Зеленодольській громаді Криворізького району оновили парк техніки1 У Зеленодольській громаді Криворізького району оновили парк техніки2 У Зеленодольській громаді Криворізького району оновили парк техніки3 У Зеленодольській громаді Криворізького району оновили парк техніки4

Джерело

Новости Кривого Рога