Уявили, що в бойовику: у Покровському районі двоє чоловіків розмахували пістолетом на зупинці

Днями, двоє чоловіків погрожували перехожим, імовірно, пістолетом. Завдяки швидкій реакції поліції, ситуацію вдалося взяти під контроль.

Уявили, що в бойовику: у Покровському районі двоє чоловіків розмахували пістолетом на зупинці

Повідомлення про хуліганство надійшло патрульним з Покровського району. Заявник повідомив, що один із незнайомців без причини дістав пістолет та почав залякувати людей.

Патрульні негайно прибули на місце і неподалік помітили двох чоловіків, схожих за описом. Під час поверхневої перевірки у одного з них виявили предмет, схожий на пістолет.

Наразі слідчо-оперативна група з'ясовує, що саме спонукало чоловіків до такої агресивної поведінки та чи справжня знайдена зброя.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Кривому Розі затримали чоловіка, який носив з собою заборонені біли кристалики 

Джерело

Новости Кривого Рога