Українські війська просунулися на 12 кілометрів на бердянському напрямку – ISW

Українські війська ведуть контрнаступ щонайменше на трьох ділянках фронту і 28 липня просунулися в районі Бахмута Донецької області. Про це в оперативному аналізі написав 28 липня американський Інститут вивчення війни (ISW).

Спираючись на дані російських воєнкорів, аналітики пишуть, що сили оборони атакують у районі Курдюмівки й Андріївки Донецької області, а також і далі просуваються вздовж кордону Донецької та Запорізької областей у районі Старомайорського й Урожайного.

"Деякі блогери визнають, що 27 липня українські війська захопили Старомайорське. Українське джерело стверджує, що Збройні сили України просунулися на 10–12 км від основної лінії оборони рф на бердянському напрямку… Командир російського батальйону "Восток" Олександр Ходаковський заявив, що українські війська можуть завдавати ударів по всій глибині російських військ, які обороняються, і що ці удари знищують російських командирів і порушують російське командування й управління", – ідеться в повідомленні.

Напередодні Генеральний штаб Збройних сил України повідомив, що окупанти 247 десантно-штурмового полку 7-ї десантно-штурмової дивізії зс рф відмовилися вступати в бій під Старомайорським через великі російські втрати й успіх ЗСУ.

Українські війська просунулися на 12 кілометрів на бердянському напрямку – ISW0

Джерело

Новости Кривого Рога