Украв 840 тисяч гривень із бюджету Кривого Рогу на виготовленні форми для ЗСУ: кого підозрює поліція

Украв 840 тисяч гривень із бюджету Кривого Рогу на виготовленні форми для ЗСУ: кого підозрює поліція0

Виконком Криворізької міськради замовив виготовлення військового одягу для Збройних Сил України у підприємця, який на цьому нажився. Йдеться про 26-річного директора підприємства на Кіровоградщині, який привласнив 840 000 гривень із бюджету Кривого Рогу.


Виконком міськради Кривого Рогу перерахувала бізнесмену 9 млн гривень. У повному обсязі умови угоди із Криворізьким виконкомом підприємець не виконав, а залишки коштів перерахував на власні банківські рахунки.


Читайте також: У Кривому Розі правоохоронці документують наслідки російського удару по підприємству.


Суд дозволив поліції провести обшуки за місцем мешкання правопорушника та на підприємстві, про яке йдеться. Там виявили комплекти одягу, документи, банківські картки та мобільні телефони. Один із директорів товариства зберігав у себе вдома 206 набоїв різного калібру. Про це повідомили у ГУНП у Дніпропетровській області.


За привласнення та розтрату майна фігуранту загрожує покарання у вигляді обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.


Раніше ми повідомляли, що підприємці, які через війну евакуювали своє виробництво на Дніпропетровщину, можуть звертатися за допомогою на “гарячу лінію”, яка працює на Дніпропетровщині, у Кіровоградській та Полтавській областях. Звертатися слід за номером телефону: 099 011 15 53. “Гаряча лінія” працює у будні з 9:00 до 17:00.

Джерело

Новости Кривого Рога