Управління залізничного транспорту Центрального комбінату відзначило 65-річний ювілей

Управління залізничного транспорту Центрального комбінату відзначило 65-річний ювілей0

На Центральному гірничо-збагачувальному комбінаті Метінвесту день народження відзначив один з найбільших підрозділів комбінату – Управління залізничного транспорту. Майже 500 спеціалістів підрозділу поєднують та обслуговують найважливіші ділянки великого підприємства, перевозять продукцію, допомагають виконувати виробничі плани. Про це повідомляють у пресовій службі промислової компанії.

Управління залізничного транспорту Центрального комбінату відзначило 65-річний ювілей1

Фото пресслужби компанії Метінвест

Розпочалася історія УЗТ з появи у 1958 році залізничного цеху. Тоді у відвал з Глеюватського кар’єру пішла перша «вертушка» з розкривною породою. Сьогодні ж управління об’єднує три залізничні цехи – цех зовнішнього транспорту (відвантаження готової продукції – концентрату й окатків, прийом вантажів для виробничих потреб комбінату), цех технологічного транспорту (вивезення руди з Глеюватського кар’єру) та цех з вивезення руди з Петрівського регіону. Не зважаючи на те, що цехи знаходяться на значній відстані один від одного, вони, як єдиний організм, забезпечують оптимальне планування транспортних операцій, враховуючи потреби комбінату.

В підпорядкуванні управляння залізничного транспорту 13 залізничних станцій, 269 кілометрів колій та 349 стрілочних переводів. На озброєнні колективу 22 тепловози серії 2ТЕ-10, 12 тепловозів серії ТЕМ-2, 328 думпкарів, дорожні машини МПТ для обслуговування залізничної колії. Перед машиністами тепловозів та їхніми помічниками, черговими по станціям, приймачами вантажу та багажу, керівниками середньої та вищої ланки стоять важливі для комбінату завдання: доставка руди на дробильну фабрику з кар’єрів та шахти ім. Колачевського, а також відвантаження готової продукції споживачам, прийом товарів, вантажів, обладнання, що доставляють на комбінат. Усе це критично необхідне для забезпечення виробничого процесу.

Управління залізничного транспорту Центрального комбінату відзначило 65-річний ювілей2 Управління залізничного транспорту Центрального комбінату відзначило 65-річний ювілей3

Фото пресслужби компанії Метінвест

У середньому за добу залізничним транспортом ЦГЗК перевозиться близько 62 тисяч тонн вантажів. Щорічно споживачам транспортують близько 5 мільйонів тонн залізорудної сировини.

Читайте також: З нагоди Дня міста у Кривому Розі відзначили нагрудними знаками «За захист Криворіжжя» представників промислових підприємств, що брали активну участь в обороні міста та допомозі військовим.

За успішною роботою УЗТ стоїть його колектив. Ціла команда однодумців, професіоналів своє справи, які, використовуючи увесь свій творчий потенціал та реальні можливості, повсякчас забезпечують безперебійну роботу залізничних магістралей, технічного устаткування та зв’язку. Спеціалісти координують рух потягів, забезпечують вчасну доставку вантажів. Стежать за використанням залізничних ресурсів, таких як тепловози, вагони та залізничні станції. Вони планують маршрути та вантажні потоки таким чином, щоб мінімізувати витрати на паливо, підтримку і експлуатацію залізничного транспорту. Окрім цього приділяють велику увагу безпеці руху, надійності та технічній готовності залізничного устаткування. Регулярно проводять технічний огляд, обслуговування та ремонт локомотивів, вагонів і залізничної інфраструктури для забезпечення безперебійності транспортування.

З покоління у покоління залізничники передають свій безцінний досвід, кращі практики молодим спеціалістам. Це сприяє зміцненню та розширенню колективу, який веде цех до подальших професійних вершин.

Раніше ми писали: Сучасний мікроавтобус Ford, придбаний за сприяння Північного та Центрального ГЗК, допомагає жителям Глеюватської громади з перших днів повномасштабного вторгнення. Авто використовують для вирішення побутових та гуманітарних питань.

Джерело

Новости Кривого Рога