Уряд удосконалив порядок бронювання підприємствами військовозобов’язаних

Розширено перелік сфер, працівники яких можуть бути заброньовані та встановлено чіткі терміни розгляду держорганами звернень підприємств, установ і організацій щодо визначення їх критично важливими. Проо це повідомили у Міністерстві економіки України.

Для визнання критично важливими (що дає право на бронювання співробітників) підприємства мають відповідати трьом або більше критеріям із семи. Серед критеріїв, зокрема – розмір сплачених податків та зборів, відсутність заборгованості зі сплати ЄСВ, важливість значення для галузі національної економіки чи задоволення потреб територіальної громади і т.і. 

Підприємства, установи та організації окремих галузей та сфер (наприклад, підприємства паливно-енергетичного комплексу) мають відповідати двом та більше критеріям.

Також скорочені граничні терміни розгляду звернення підприємств, установ та організацій. Відтепер вони не повинні перевищувати 10 робочих днів.

Уряд удосконалив порядок бронювання підприємствами військовозобов'язаних0 Уряд удосконалив порядок бронювання підприємствами військовозобов'язаних1 Уряд удосконалив порядок бронювання підприємствами військовозобов'язаних2

Джерело

Новости Кривого Рога