В чому переваги одноразових електронних сигарет та за якими критеріями їх вибирати

Одноразові електронки – це новий тренд у світі куріння. Вони популярні як серед вейперів-початківців, так і у любителів традиційного куріння. Принцип роботи одноразової електронної сигарети такий самий, як у звичайного вейпу: спеціальна гліцеринова жижа з нікотином випаровується на внутрішній спіралі і перетворюється на клуби смачної, ароматної пари.

В чому переваги одноразок

Купити одноразові електронні сигарети вигідно  в силу наступних причин:

  1. Економія. За ціною пари пачок сигарет сумнівної якості ви отримаєте максимально зручний парогенератор, який також добре доставляє нікотин, як і звичайна сигарета;
  2. Простота обслуговування. Догляд за е-сигаретою просто не потрібен;
  3. Компактність. Електронка може бути не більшою за звичайну сигарету, тому непомітно сховається в будь-якій кишені;
  4. Екологічність. Пара  менш шкідлива за дим, не дратує оточення і не осідає на предметах.

Також одноразки можуть повністю задовольнити ваші потреби у вейпінгу завдяки здатності поєднувати чудові аромати з гладким, але міцним нікотином на основі солі.

Основні критерії вибору

Але найбільша проблема полягає в тому, що кожного місяця з’являються нові марки та моделі електронних сигарет. Визначитися з вибором стає дедалі складніше. Ми постараємося полегшити цей процес і розповімо, за якими критеріями потрібно вибирати одноразові електронні сигарети.

Кількість затяжок

Оскільки електронні сигарети одноразові, вони розраховані на певну кількість затяжок. У кожній сигареті є акумулятор та ємність з рідиною. Коли вони закінчуються, електронна сигарета перестає працювати.

Тому чим більше затяжок у сигареті, тим довше вона прослужить. Однак від цього показника залежить і ціна сигарети: що більше затяжок, то дорожче.

Кількість затяжок електронної сигарети може становити від 200 до 2500. Але часто кількість затяжок не відповідає заявленому. Виробники розраховують цей показник за короткими невеликими затяжками. Курці ж роблять тривалі та довгі затягування.

Тому, якщо хочете вибрати електронку, яка прослужить довго, звертайте увагу на ємність акумулятора та об’єм картриджа. Чим більше, тим довше прослужить сигарета (ці дані можна побачити в описі товару на нашому сайті). Також варто брати до уваги той факт, що чим менше затяжок заявлено, тим більше цей показник наближений до дійсності.

Вміст нікотину

Чим більший вміст нікотину, тим менша кількість затяжок потрібна, щоб вгамувати нікотиновий голод. Міцність найчастіше вимірюється у відсотках, варіюється від 1,5% до 2%. Але будьте уважні, що більша міцність, то сильніший удар по горлу при затяжках.

Смак

Якщо вас хвилює асортимент смаків та ароматів рідин, то будьте спокійні! Одноразки пропонують з широким вибором апетитних варіантів, від ароматного Манго, Ананасу, Персику до Полуниці, Банану та всього іншого. Ви можете легко знайти той аромат, який підходить саме вам, але у вас буде одна проблема: спробувати визначити, який смак потрібно спробувати першим.

Тут свій вибір варто робити, спираючись лише на особисті уподобання. Майте на увазі, що практично всі електронні сигарети передають смак відмінно, іноді навіть занадто нудотно. Аромат відчувається добре під час затяжок, а також у димі, що видихається. Проте повністю випаровується за кілька десятків секунд.

Важливо! Варто бути акуратними з м’ятними та ментоловими смаками. Часто вони обпікають горло при затяжках.

Виробник

Через велику популярність одноразових електронних сигарет, часто може потрапити шлюб: не передається смак, витікає рідина, швидко розряджається акумулятор. Щоб цього уникнути, потрібно вибирати електронки перевірених виробників.

Одна з найпопулярніших марок одноразових електронних сигарет – Katana. Свою популярність вона здобула не лише завдяки великій різноманітності асортименту, а й завдяки своїй якості.

Сподіваємось, тепер вам буде простіше визначитись із вибором. До того ж на сайтах продажу електронних сигарет є зручний фільтр товарів, в якому можна вибрати необхідні параметри.

Новости Кривого Рога