В Дніпрі жорстоко убили військового

Тіло військовослужбовця, який проходив службу за контрактом, було знайдено неподалік від залізничного вокзалу, в одному з покинутих будівель на площі Старомостовій. Тіло знайшли містяни і одразу ж викликали поліцію. На місце злочину прибули співробітники слідчих органів, а також лінійного відділу поліції залізничного вокзалу. Вражає жорстокість, з якою український військовий знайшов свою смерть – його забили на смерть, повністю понівечивши обличчя. Інцидент стався 14 листопада.

Слідству надзвичайно допомогли волонтери пункту очікування для військових на вокзалі у Дніпрі. Дівчата підтвердили, що боєць очікував у них свого потягу і розповідав, що став жертвою так званих «клофелінщиків» — його обпоїли і обікрали. Боєць їхав додому у відпустку. Написавши заяву до поліції про факт викрадення у нього грошей і документів, він намагався паралельно самотужки знайти тих злодії, що його пограбували.

Нажаль, грабіжників, скоріш за все, виявилося більше. Впізнавши свою жертву, вони вирішили позбутися від нього у край жорстоким способом.

 

Новости Кривого Рога