В Кривому Розі 532 млн. грн. передбачено на соціальну підтримку криворіжців

Як повідомляє «Управління преси та внутрішньої політики виконкому Криворізької міськради», на засіданні виконкому Криворізької міської ради підтримані всі 25 рішень соціального напрямку. У рамках комплексної міської програми соціального захисту на виплату різних видів допомог спрямують у травні 15,9 млн грн.

180523 16 min

А всього у 2023 році на комплексні соціальні програми підтримки криворіжців спрямують з бюджету Кривого Рогу 532 млн грн.

Це — 50 різних видів грошової допомоги, пільг і компенсацій для криворіжців.
Продовжується надання допомоги військовослужбовцям, воїнам-інтернаціоналістам, чорнобильцям, родинам, які виховують дітей з інвалідністю, онкохворим діткам, хворим на цукровий діабет та іншим криворіжцям.

У травні одноразову допомогу отримають 555 учасників бойових дій у АТО/ООС та 2 бійця-добровольця. З початку року таку підтримку отримали 1665 учасників бойових дій.

Крім того, допомогу отримають 5 осіб з інвалідністю внаслідок війни, інвалідність яких пов’язана з безпосередньою участю в АТО та ООС. Таку допомогу вже отримали 185 чоловік.

У місті мешкають понад 400 дітей, дитинство яких змінила війна. Кривий Ріг продовжує підтримувати їх, надаючи матеріальну допомогу. У травні 23 дитини, постраждалі внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів в Україні, отримають по 5 тис. грн. З початку року таку допомогу отримало 93 дитини.

До Дня вшанування учасників антитерористичної операції на сході України (14 червня) матеріальну допомогу від міста отримають 449 військовослужбовців, які отримали інвалідність внаслідок війни, а також діти, батьки, дружини загиблих в ході проведення АТО та ООС. Також, одноразову допомогу отримають 53 сім’ї військовослужбовців, які загинули або померли внаслідок поранення.

Підготувала до публікації
Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Джерело

Новости Кривого Рога