В Кривому Розі 90-річний ювілей відзначає УТОС

Як повідомляє «Первинна організація ПМГУ ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», 4-го червня виповнилося 90 років від створення нинішнього Підприємства об’єднання громадян Криворізького учбово-виробничого підприємства Українського товариства сліпих (УТОС). А, взагалі, цей рік для колективу названого підприємства видався насиченим на значущі події

050623 23 min

Так, нещодавно його спілчани на своїй профспілковій конференції підтримали пропозицію ПО ПМГУ ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» та прийняли рішення приєднатися до первинки найбільшого промислового підприємства нашого міста, отримавши статус її цехової організації. Головою цехкому цієї організації було обрано багаторічну профспілкову лідерку Криворізького УТОС Любов Постнікову.

Як зазначила Любов Василівна, новостворений осередок ПМГУ, який вона очолила, на сьогодні налічує 79 осіб. Це — переважна більшість тамтешнього колективу.

«Так, наш колектив станом на 1-е травня поточного року складався з 97 осіб, з яких більше половини становили інваліди по зору 1-ї, 2-ї та 3-ї групи, — розповідає директор ПОГ Криворізького учбово-виробничого підприємства УТОС Станіслав Порадовський. – На жаль, зараз наше підприємство, як і вся наша країна, переживає дуже складні часи. З квітня минулого року нашу виробничу діяльність було призупинено. Ми відновлюємо роботу лише періодично для виконання окремих замовлень. Ось десь у другій половині червня маємо сподівання, що робота в нас буде, а травень ми майже повністю простояли.
Та наші люди загартовані життєвими випробуваннями. Тож ми віримо, що все ще зміниться на краще. До речі, нам є що запропонувати «АрселорМіттал Кривий Ріг», ми маємо досвід співпраці з ним, виготовлення та постачання потрібною йому продукції. Тож сподіваємося на розвиток та зміцнення таких ділових стосунків. Повірте, ми не просимо благодійної допомоги, ми хочемо заробляти для себе гроші власною працею, ми це добре вміємо, про що свідчить 90-річна історія нашого підприємства».

5 червня колектив Криворізького УТОС приймав вітання під час урочистостей з нагоди 90-річного ювілею. Його тепло привітали представники міської та районної влади, Криворізької міської організації Профспілки металургів та гірників, а також голова ПО ПМГУ ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Наталя Маринюк.

Юрій ПОТУПЧИК,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Джерело

Новости Кривого Рога