В Кривому Розі будуть ремонтувати будівлю міськполіції

Як повідомляє «Криворізький Центр Розслідувань», Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області за 7,5 млн. грн. відремонтує приміщення адмінбудівлі Криворізького відділу поліції на проспекті Поштовий

020723 1 min

27 червня замовник повідомив про намір укласти угоду з ТОВ «СК Магнат».
Інформація про це міститься в системі «Прозорро».

Закупівля проведена за процедурою «відкриті торги з особливостями» з єдиним учасником ТОВ «СК Магнат», якого і визнано переможцем.
Строк виконання робіт до 30 листопада 2023 року.

Проект та його розробники

Ремонтні роботи планують виконати в приміщеннях на першому поверсі адміністративної будівлі. Робочий проект було розроблено на замовлення головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області ще в 2021 році і відкореговано в лютому 2023 року компанією ТОВ «Град.ком». Це криворізька фірма, яка працює більше 8 років в сфері проектування та архітектури.

В серпні 2022 року компанія змінила адресу реєстрації з Кривого Рогу на Ірпінь. І, одночасно із зміною прописки, до власників компанії доєднався криворіжець Нагід Зейналов – голова об’єднаної діаспори азербайджанської спільноти Кривого Рогу, який на виборах 2019 року відпрацював спостерігачем в Довгинцівському районі від громадської організації «Команда ЗЕ», а в 2020 році сходив на вибори із партією «Слуга народу».

Нагід Зейналов балотувався до Криворізької міськради і був 42 номером у списку. Цікаво, що під час виборчої кампанії підприємець Зейналов позиціонував себе як безробітний.
А от його дружина Анжела Георгіївна Зейналова працює багато та плідно .

Згідно даних її декларації, з 2016 року жінка була на посаді начальниці Центрально-Міського відділу державної виконавчої служби Кривого Рогу, а в лютому 2022 року очолила виконавчу службу в Ірпені.

Родина Зейналових тепер мешкає у власному помешканні біля столиці, а проектна фірма голови родини вже встигла отримати замовлення від комунальників Ірпіня.

Згідно проекту в приміщенні адмінбудівлі криворізької поліції заплановано відремонтувати підлогу, замінити двері та вікна, водопровід та каналізацію, світильники та електрообладнання, встановити пожежну сигналізацію, повісити чотири водонагрівача та сім кондиціонерів.

Із цікавого – в кошторисі заміна п’яти умивальників на нові, три з яких – це умивальники в комплекті з хромовим сифоном, змішувачем та сенсорним керуванням подачі води вартістю по 48,8 тис. грн. за штуку.

Також для зручності та гігієни правоохоронцям установлять три чаши генуя теж із сенсорним керуванням подачі води вартістю 52,6 тис. грн. за одиницю. Виробник цієї чудо-сантехніки не зазначений.

Хто отримав підряд

ТОВ «СК Магнат» зареєстровано у Кривому Розі в 2010 році. На початку свого заснування компанія займалася оптовою торгівлею. З 2017 року ТОВ «СК Магнат» почало працювати в сфері будівництва житлових і нежитлових будівель. З цього часу в активі компанії підписано більше сотні договорів на суму 159 млн. грн.

Головний замовник будівельних послуг компанії – Департамент регіонального розвитку Київської обласної державної адміністрації. З листопада 2022 року криворізька компанія отримала від киян прямих замовлень на 84 млн. грн. Це підряди на ремонти та відбудову пошкоджених будинків в Ірпені та у смт. Макарів Бучанського району Київської області.

29 червня будівельна компанія з Кривого Рогу без конкурентної боротьби знову отримала велике замовлення з 15 лотів на 65 млн. грн. на нове будівництво приватних житлових будинків у селах Броварського району під Києвом.
Ці 15 будинків мають бути зведені до кінця року.

Власник та засновник ТОВ «СК Магнат» криворіжець Сергій Кулик.
Певний час він був серед засновників компанії ТОВ «Техмашпостач», яка прописана в одному приміщенні із ТОВ «СК Магнат» на вул. Тбіліський.

З жовтня 2019 року ТОВ «Техмашпостач» належить ексдепутату Криворізької міської ради від партії «Європейська солідарність» Олександру Пасічнику. Також Пасічника та Кулика об’єднує компанія «Прайм Енерджи», в якій вони обидва значаться серед засновників.

Нагадаємо, що родина Пасічників фігурувала у гучному «шлаковому» скандалі і має спільні бізнес-інтереси з родиною народного депутата та керівника обласної парторганізації «Слуга народу», голови парламентського комітету з питань транспорту та інфраструктури, почесного будівельника Кривого Рогу Юрія Кісєля.

Дружина Пасічника Наталія Пасічник разом з дружиною нардепа Валентиною Кісєль були серед засновників ТОВ «Атласінфра», що працювала в сфері будування доріг та шосе. В 2020 році після «шлакового» скандалу фірму було ліквідовано.

Зауважимо, що ТОВ «Атласінфра» мало прописку в приміщенні на вул. Володимира Бизова, З-А, де сьогодні квартирують дві фірми ще одного фігуранта наших розслідувань Сергія Буріка — БК Інвест альянс та ТОВ КЦ Лібертон.

Сам Пасічник також балотувався від президентської політсили в Дніпровську обласну раду в 2020 році, але обраний не був. Олександр Леонідович має широке коло ділових стосунків серед усіх місцевих політичних та бізнес-проектів, а його біографія заслуговує окремого матеріалу.

Директором ТОВ «СК Магнат» з травня 2023 року вказано Івана Недолугу. В 2019-2020 роках він очолював ТОВ «Рітейлер компані» чинного депутата партії «Європейська солідарність» Вадима Пронози – фірми, яка від бюджетних установ Дніпропетровщини отримала підрядів на 357 млн. грн.

До Недолугі директором ТОВ «СК Магнат» був Валерій Валовий, а його родич Валовий Євген Валерійович свого часу керував згаданим вище ТОВ КЦ Лібертон Буріка.

Гортаючи тендерну пропозицію підрядника, знайшли цікаві факти.
В тендерній документації ТОВ «СК Магнат» зазначено, що в компанії є працівники відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід. Цих же працівників компанія заявила в тендері на нове будівництво 15 приватних житлових будинків у Броварському районі під Києвом. Як одні і ті самі люди будуть працювати на двох об’єктах в різних областях одночасно – питання відкрите.

Також нема пояснень, як буде надавати послуги орендований транспорт: вантажний фургон Volkswagen Crafter, реєстраційний номер АЕ 6157 РЕ, та самоскиди DAF, реєстраційний номер АЕ 7380 ІТ та реєстраційний номер АЕ 7389 ІТ, які теж опинилися у двох заявках на об’єктах, відстань між якими більше 440 км. До речі, самоскиди в оренду здало вищезгадане ТОВ «Прайм Енерджи» Сергія Кулика. А сам Сергій Кулик надав в оренду чотири екскаватори, бульдозер, два крана та автомобілі, серед яких позашляховик Toyota FJ Cruiser. Весь цей орендований транспорт також опинився у документації у двох проектах одночасно.

При цьому ТОВ «СК Магнат» запевнило і департамент регіонального розвитку Київської обласної державної адміністрації, і Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області, що планує всі роботи виконувати власними силами та не буде залучати ні субпідрядників, ні співвиконавців.

Що знають про підрядника правоохоронці

В червні 2020 року слідчі Подільського району міста Києва розпочали досудове розслідування у кримінальному провадженні №42020101070000155 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України.

Правоохоронці розслідували діяльність конвертаційного центру та можливу причетність до нього TOB «СК «Магнат».

Компанія виконувала будівельно-ремонтні роботи для регіональної філії «Придніпровська залізниця» та ПАТ «Українська залізниця» та, за версією слідства, вносила до фінансово-господарської документації неправдиві відомості щодо вартості і обсягів проведених робіт. Різниця державних коштів обготівковувалася через конвертаційний центр та передавалася службовим особам, за винятком відсотків за відповідні протиправні послуги (8-15%).

В схемі були задіяні близько 20 осіб, які розподілили між собою функції, а саме: пошук клієнтів, пошук номінальних керівників і засновників підприємств, ведення бухгалтерії і підготовка фінансово-господарської документації, кур’єри (перевезення і передача документів, готівки), тощо. Вказані особи встановлюються.

Також, з’ясовано, що для проведення протиправної діяльності учасниками вказаної злочинної групи використовується низка орендованих офісних приміщень, які розташовані у Подільському районі м. Києва. Строк досудового розслідування у кримінальному провадженні тривав до 11.12.2022 року. Наразі подальша доля розслідування невідома.

І наостанок

20 червня Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області додатково до основного тендеру замовило у ТОВ «СК Магнат» послуги з поточного ремонту приміщень адмінбудівлі підрозділу ГУНП в Дніпропетровській області на суму 196,6 тис. грн.

Закупівля проведена без використання електронної системи – замовник просто напряму уклав угоду з підрядником без публікації технічного завдання і договору. Що саме і де буде ремонтувати ТОВ «СК Магнат» в рамках цього замовлення в закупівлі не уточнюється. Закінчити ремонт мають до кінця цього року.

ГО Криворізький Центр Розслідувань,
ДАЙДЖЕСТ,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Джерело

Новости Кривого Рога