В Кривому Розі День Прапора відзначають без масових заходів

Як повідомляє в Кривому Розі паблік «Виконком Покровської районної в місті ради», у Покровському районі у зв’язку з обмеженнями на проведення заходів церемонія підняття Державного Прапору України відбулася за участі голови райради та його заступників

230823 18 min

230823 19 min

23-го серпня ми шануємо один із головних символів нашої держави — Державний Прапор України.

У Покровському районі Кривого Рогу у зв’язку з обмеженнями на проведення заходів церемонія підняття Державного Прапору України відбулася за участі голови районної в місті ради Андрія Соколовського та його заступників.

Почесну місію — підняття Прапора виконав капітан Збройних Сил України, учасник бойових дій під Бахмутом, член спілки ветеранів війни в Афганістані та інших країнах «Шураві» Валерій Кропова.

Також цього дня, в укритті відбулося нагородження відзнаками міської та районних рад з нагоди Дня Незалежності України кращих представників району.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять Героїв, полеглих за свободу української нації, за незалежність нашої держави.

Звертаючись до присутніх, голова районної в місті ради Андрій Соколовський зазначив, що сьогодні Державний Прапор України об’єднують українців у боротьбі з ворогом. «Наш прапор – це символ свободи, символ незламності духу, символ віри в краще і символ Перемоги».

Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Джерело

Новости Кривого Рога