В Кривому Розі готують парк до Дня міста

Як повідомляє «Управління преси та внутрішньої політики виконкому Криворізької міськради», у Покровському районі ремонтують центральну алею парку «Шахтарський», який у цьому році стане центром проведення заходів до Дня міста

120523 18 min

У парку «Шахтарський» в Кривому Розі оновлюють центральну алею. Замінюється асфальтне покриття, ведуться роботи з реконструкції ливневих стоків та здійснює озеленення газонів та квітників.

Буде відновлено асфальтне покриття алеї парку площею майже 9 тис. квадратних метрів. Вже виконано зняття старого асфальтобетонного покриття за допомогою машини для холодного фрезерування.

Будівельники вже замінили бордюрний камінь вздовж клумб та алеї, провели заміну оголовків та люків на колодязях інженерних мереж. Виконали ремонт зливової каналізації, з заміною мереж, що проходить під алеєю. На даний час завершуються роботи з асфальтування.

Зараз йде улаштування вирівнюючого шару основи з щебенево-піщаної суміші асфальтоукладачем. На завершальному етапі ремонтні роботи з реконструкції ливневостоку, який проходить по території парку. Вже виконано улаштування 3-х залізобетонних монолітних оголовків дренажної системи.

Крім того, у парку «Шахтарський» виконані роботи з обрізки сухих гілок та видалення сухостійно-аварійних дерев. Також, розбиті нові клумби та викошена трава.

Цей парк – місце, де відпочивають тисячі мешканців Покровського району. У 2019 році в парку «Шахтарський» провели капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення. Таке освітлення не тільки робить зони відпочинку значно світлішим, а отже – безпечнішим, а й дозволяє серйозно економити електроенергію.

Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Джерело

Новости Кривого Рога