В Кривому Розі інститут заплатить 1 млн. грн. менторам з інвестицій

Як повідомляє «Криворізький Центр Розслідувань», Комунальне підприємство «Інститут розвитку міста Кривого Рогу» шукає менторів або тренерів з міжнародним підприємницьким або інвестиційним досвідом. За послуги експертів комунальна установа готова заплатити 1 млн. грн. Про це повідомляється в системі «Прозорро»

210823 1 min

Усього КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу» планує оплатити 400 годин роботи експертів-консультантів з супроводу та сприяння реалізації стартапів з інноваційного підприємництва.

Впродовж чотирьох місяців – з вересня по грудень, тренери та ментори будуть супроводжувати та навчати команди майбутніх криворізьких бізнесменів-стартаперів.

Експерти мають навчити команди підприємців визначенню та розробці маркетингової стратегії розвитку продукту, написанню бізнес-планів, пошуку донорів, інвесторів, грантів та фінансування для стартапів, підготовці інвестиційних презентацій, пітчингів. Команда стартапу має навчиться ефективно презентувати свою ідею та бізнес модель перед потенційними інвесторами.

Курс включає як теоретичну, так і практичну частину. Головна мета курсу полягає в тому, щоб допомогти стартапам зареєструвати та розвивати свій бізнес для виходу на міжнародні ринки, де вони зможуть залучати фінансування, в тому числі шляхом продажу часток у стартапі.

Консультаційні послуги можуть надаватися в формі вебінарів у режимі онлайн та офлайн.

Інформація щодо кількості стартаперів, які безпосередньо будуть отримувати послуги, в тендерній документації відсутня. Строк надання послуг: до 23 грудня 2023 року.

Експерти та тренери повинні бути акредитованими державним Українським фондом стартапі, мати довідки в довільній формі про наявність успішного досвіду з інкубаційної та акселераційної діяльності. Також замовник вимагає від експертів довідку в довільній формі з інформацією про загальний обсяг інвестицій та оцінку вартості 10 найбільш успішних стартапів.

Експерти-консультанти мають подати свої тендерні пропозиції до 25 серпня 2023 року.

Комунальне підприємство «Інститут розвитку Кривого Рогу» засновано Криворізькою міською радою в 2012 році. Очолює комунальне підприємство Юрій Власенко. До 2018 року він був начальником відділу з діяльності в сфері реклами на транспорті в КП «Парковка та реклама».

Як повідомляється на офіційному сайті установи, підприємство створене з метою задоволення економічних, соціальних, культурних та інших потреб громади міста без мети одержання прибутку, шляхом надання аналітичної, дослідницької, творчої підтримки, в тому числі, у процесі реалізації Стратегічного плану розвитку міста до 2025 року та міських програм.

КП «Інститут розвитку Кривого Рогу» займається розвитком туризму та організацією піар-кампаній мерії. Тільки в 2023 році на рекламу керівництва міста через комунальну установу спрямували 16 млн.

Влітку 2023 року КП «Інститут розвитку Кривого Рогу» почало реалізацію концепції індустріального парку «Кривбас». На проектні роботи вже витратили 3,2 млн. грн.

ГО Криворізький Центр Розслідувань,
ДАЙДЖЕСТ,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Джерело

Новости Кривого Рога