В Кривому Розі капітально відремонтували 6 тролейбусів, на черзі ще…

Як повідомляє «Управління преси та внутрішньої політики виконкому Криворізької міськради», у Кривому Розі триває модернізація муніципального електротранспорту. У рамках муніципальної Програми розвитку пасажирського комунального транспорту з початку року у місті продовжуються роботи з відновлення міських тролейбусів

040823 24 min

Наразі, вже 6 тролейбусів капітально відремонтовані та курсують по маршрутах в Кривому Розі. До кінця 2023 року відремонтують ще 6 тролейбусів. Також, зроблять у цьому році ще 4 дизель-генераторних тролейбуси.

Кривий Ріг одним з перших в Україні впровадив технологію капітально-відновлювальних ремонтів муніципального транспорту, з використанням нових сучасних матеріалів, криворізькі майстри роблять, фактично, на 90% нові машини.

За останні роки капітально відремонтовано 40 тролейбусів та трамваїв.

У п’ятницю, 4-го серпня, додатково виводяться 2 тролейбуси на маршрути №10 та №2. У серпні ще 2 оновлених тролейбуси після капітального ремонту вийдуть на міські маршрути.

Роботи з ремонту рухомого складу проводяться силами підприємства «Міський тролейбус», фахівці якого практично створюють нові тролейбуси.

Кожного дня на тролейбусних лініях Кривого Рогу працюють 100 тролейбусів та 21 автобус. Вони перевозять близько 80 тисяч людей.

У ході ремонту в тролейбусах повністю було замінено низьковольтну і високовольтну проводку, зовнішнє освітлення, освітлення кабін водія, зовнішнє та внутрішнє фарбування, відновлено дахове обладнання, пневмосистеми та інші роботи.

Крім того, повністю оновлено салони: заміна скла, електропроводки на світильники Led-освітлення, обшивка кузовів та внутрішніх панелей на алюмінієві композитні панелі ALUFAS. Для пасажирів встановлюються більш сучасні та зручні сидіння.

Також у 2023 році коштом міського бюджету придбано 10 нових сучасних автобусів, які в серпні мають виїхати на міські автобусні маршрути.

Підготувала до публікації
Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Джерело

Новости Кривого Рога