В Кривому Розі мешканці будинку, зруйнованого російською ракетою, бояться в ньому жити

Депутат міськради Кривого Рогу, журналіст Домашки Наталія ШИШКА, читаючі офіційні оптимістичні релізи, думала, що хто хто, а співвласники будинків, у які прилетіло, як ніхто в цьому місті приголублені міською виконавчою владою

200823 11 min

Перебувають, так би мовити, під її постійним патронатом. Однак мешканці 3-го та 4-го під’їздів постраждалої багатоповерхівки по вул. Героїв АТО в Кривому Розі стверджують, що після того, як хвиля ажіотажу спала, всі, хто хотів, відселфились на фоні їхнього будинку, вони залишились з проблемою сам на сам.

А проблема в тому, що напередодні холодів у них немає жодної ясності щодо часових рамок, у які буде виконано демонтаж 1-го та 2-го під’їздів, а затим відновлено пів будівлі, що залишиться, до стану, придатного до проживання. Включно з комунікаціями. Вірніше, не так.

На фоні відсутності цієї ясності люди хотіли б, щоб їм відшкодували ринкову вартість квартир — і вони пішли б купувати собі житло де інде.

Тому що проживання у 3-му та 4-му під’їздах вони також не вважають безпечним і не довіряють експертному висновку щодо стану несучих конструкцій будинку.

А найцікавіше те, що вони просять у депутата Шишки допомогти їм достукатись до міської влади.

Наталія ШИШКА,
ДАЙДЖЕСТ,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Джерело

Новости Кривого Рога