В Кривому Розі надається допомога постраждалим від ракетних ударів, відновлено рух трамваю по…

Продовжується допомога постраждалим після ракетної атаки по місту 8-го вересня, повідомляє Весь Кривий Ріг з посиланням на офіційні джерела

110923 24 min

У лікарнях Кривого Рогу залишається 31 постраждалий, все у стані середньої тяжкості — усіх «тяжких» медики стабілізували, надається вся необхідна допомога.

На сьогодні прийнято 335 заяв від мешканців на отримання матеріальної допомоги від міста.

Виплати розпочнуться одразу після оцінки комісією нанесених збитків у кожному окремому випадку, комісії зараз працюють. Також працівники Центру «Віза» надали допомогу в оформленні 286 заяв на отримання державної компенсації через «Дію».

Надана допомога людям й будматеріалами. Видано шиферу понад 1500 листів, 1027 листів OSB, плівки — 4200 кв.м., тарпауліну — 6000 кв.м. і багато іншого.

З завтрашнього дня, 12-го вересня, штаб продовжить роботу безпосередньо у будівлі Центрально-Міського виконкому за адресою вулиця Свято-Миколаївська, 27.

На сьогодні всі будинки з газом, світлом та водою.
Станом на зараз залишилося 5 квартир без газу через те, що в ці квартири газовики поки не можуть потрапити. Роботи продовжуються, все залежатиме від присутності людей удома та допуску газовиків.

Також відновлено роботу трамвайного маршруту №1.

Продовжується допомога і мешканцям міста, які постраждали від інших обстрілів.

Стосовно постраждалого будинку по вулиці Героїв АТО, 75, то з міського бюджету вже виплачено 19,4 млн. грн. на придбання 31-ї квартири — тим людям, житло яких визначено спеціальною комісією як те, що не підлягає відновленню.

Зараз готуються документи на виплату матеріальної допомоги мешканцям ще однієї квартири. По іншим квартирам або йде оформлення спадщини, це займає час, або люди знаходяться за кордоном.

Крім того, матеріальну допомогу на суму 11,8 млн. грн. виплачено 643 жителям, чиє житло було пошкоджено під час обстрілів 13 червня.

Щодо будинку по вулиці Українській, в який 31-го липня влучила ворожа ракета, то на 5 родин з числа мешканців 4-го під’їзду вже отримані необхідні документи, тож готується рішення про виділення коштів на придбання квартир.

По мірі надходження документів від інших мешканців 4-го під’їзду також будуть виділятися кошти на придбання житла.

Стосовно матеріальної допомоги мешканцям Центрально-Міського району, чиє житло тоді також постраждало, то 709 мешканцям виплачена допомога на суму 15,2 млн. грн.

Всього, з початку 2023 року матеріальну допомогу з міського бюджету надано 1 908 жителям на загальну суму 59,3 млн. грн.

Юрій ПОТУПЧИК,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Джерело

Новости Кривого Рога