В Кривому Розі не припиняється ремонт ліфтів – вже…

Як повідомляє «Департамент розвитку інфраструктури міста — ДРІМ», у Кривому Розі з початку року відремонтовано вже 25 ліфтів. До кінця року планується виконати капітальний ремонт ще 75 ліфтів

210723 3 min

Місто продовжує допомагати мешканцям в утриманні та наведенні ладу в їхніх будинках. Однією із найбільш дороговартісних статей витрат є ремонт ліфтового обладнання. У Кривому Розі це навантаження на себе взяла місцева влада.

У житлових будинках Кривого Рогу експлуатується 3061 ліфт. За час дії муніципальної програми з модернізації ліфтів капітально відремонтовано вже 704 ліфти.

Під час капітального ремонту ліфта виконується майже повна його заміна із встановленням сучасного обладнання. А саме: кабіна, лебідка, станція керування, канати та інші основні вузли.

Також, проводяться заходи щодо забезпечення комфортного та безпечного користування ліфтами маломобільних груп населення: встановлення додаткових поручнів та монтаж табличок з позначенням «Ліфт» і номером поверху шрифтом Брайля для читання сліпими.

Крім цього, у нових ліфтах використано енергозберігаючі технології, що дає економію електроенергії під час їх експлуатації.

Юрій ПОТУПЧИК,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Джерело

Новости Кривого Рога