В Кривому Розі онкохворих нагодують на 5.4 млн. грн.

Як повідомляє «Криворізький Центр Розслідувань», 22-го серпня Комунальне підприємство «Криворізький онкологічний диспансер» Дніпропетровської обласної ради уклало угоду з ФОП Реут Ольга Петрівна. Лікарня замовила на 5,4 млн. грн. кейтерингові послуги для стаціонарних хворих. Про це повідомляється в системі «Прозорро»

150923 24 min

Закупівля проведена за процедурою «відкриті торги з особливостями».
Послуги харчування на виїзді будуть надаватися тричі на день 7 днів на тиждень.

Згідно технічного завдання, надавач послуг самостійно готує страви за технологічними картками-розкладками із розрахунку 260 ліжок та доставляє їжу в лікарню.
В меню враховано фізіологічні особливості пацієнтів.

66-річна переможниця торгів ФОП Ольга Реут веде приватну підприємницьку діяльність з 2019 року.

Згідно інформації з тендерної документації, Ольга Реут орендує виробничі та складські приміщення, два автомобілі з екіпажами, та все обладнання, що необхідно для приготування їжі та зберігання продуктів: холодильники, морозилки, плити, конвектомат, м’ясорубку, посудомийну машину та інше майно, у ФОП Валентина Коваленко.

Валентина Коваленко – це одна з найстаріших постачальниць продуктів харчування до бюджетних установ Кривого Рогу. Тільки з 2017 року ФОП Коваленко отримала бюджетних замовлень на 50 млн. грн. Транспорт, що Коваленко надала в оренду (фургон ізотермічний), сьогодні активно використовується для доставки продуктів за підрядами самої власниці.

Цікаво, що за адресою прописки ФОП Ольга Реут мешкає ще один підприємець, що займається продуктами харчування, – ФОП Реут Андрій Олександрович. Він теж плідно попрацював з криворізьким бюджетом – в його доробку підрядів на суму більш, ніж 50 млн. грн. Проте, з середини 2020 року ФОП Андрій Реут перестав брати участь в закупівлях.

За даними аналітичної платформи YouControl, родина Реут та Коваленко мала спільний бізнес – кафе «Зоряна», що розташоване в Покровському районі Кривого Рогу. ТОВ «Зоряна» має досвід надання кейтерингових послуг навчальним закладам Кривого Рогу.

Саме цей заклад громадського харчування орендувала ФОП Ольга Реут під кейтеринговий тендер.

Підприємниця Ольга Реут, згідно інформації з системи «Прозорро», лише раз в 2020 році приймала участь у бюджетних закупівлях. А от в 2023 році подавалася на дві великі закупівлі з постачання готових страв – для хворих Криворізької лікарні №3 та для пацієнтів онколікарні.

Потреба в кейтерингових послугах виникла у зв’язку із тим, що роботу харчоблоків в обох лікарняних закладах в 2023 році зупинено для проведення в них капітальних ремонтів.

Онкодиспансер віддав підряд на ремонт харчоблоку ТОВ «Херсонський Альянс Будівництва» — фірми з орбіти інтересів ексрегіоналів, чий кошторис ще не так давно в лікарні визнали як завищений.

ГО Криворізький Центр Розслідувань,
ДАЙДЖЕСТ,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Джерело

Новости Кривого Рога